Plastická chirurgie , Dermatologie

29 názor Praha, Na Příkopě 17

O nás

Klinika ESThÉ je špičkově vybavené pracoviště plastické chirurgie. Garanty světové odborné úrovně v oboru plastická chirurgie jsou zkušení odborníci v čele s Doc. MUDr. Janem Měšťákem, CSc. a jeho lékaři MUDr. Liborem Kmentem, MUDr. Karlem Urbanem, MUDr. Ondřejem Měšťákem, Ph.D. a dalšími.
Dlouhodobou filosofií kliniky ESThÉ je poskytovat klientům komplexní služby plastické chirurgie a dopřát jim tak veškerý komfort od počáteční konzultace až po pooperační péči.
Na klinice ESThÉ je možné podstoupit celou řadu zákroků z oboru plastická chirurgie.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (29)

MUDr. Karel Urban operace očních víček

Absolutně profesionální přístup. Děkuji za úžasně odvedenou práci. Horní víčka. Po několika letech stále perfektní. Ráda se vrátím.

MUDr. Ondřej Měšťák abdominoplastika - operace břicha

Jsem unešená!!! Od zaměstnankyň na recepci (komunikovala jsem písemně telefonicky i osobně), po asistentku Lucii pana docenta Měšťáka (bere telefony i mimo pracovní dobu, ve svátky a presto je odpověd milá a uspokojující), sestřičky péče nad úroveň ( plní první poslední snaží se ulevit a udělat s pobytu na lůžku aspoň trochu komfortnější zážitek co zákrok dovolí), můj anesteziolog pan doktor Vokálek (vše tak lidsky vysvětlit a úplně rozptýlil me obavy z narkózy), pan docent Ondrej Měšťák je Bůh !!! Neuvěřitelný zákrok / naprosto individuální řešení / hledá takové řešení, dokud dílo není dokonalé!!!! Nemrská to jak Baťa cvičky, s pacientem jedná, vysvětluje, je trpělivý, díky tomu se cítím jako součást a ne jako kus masa. Má zlate ruce! Esthe je klinika číslo 1! Zvolila jsem nejlepší kliniku a jsem za to rada. Cítím se zde jako chtěný a vítaný host!!! A potvrzuji díky Esthe jsem šťastnější ve svem novém těle:)
    Dekuji z celého srdce vám všem

Doc. MUDr. Jan Měšťák rekonstrukce prsu po nádorovém onemocnění

Pan docent je ten nejbáječnější lékař a člověk, kterého znám. Spoustě žen vrátil smysl života a sebevědomí a svou empatií mnohé rozplakal. Mě osobně svým přístupem zachránil život. Díky němu jsem porazila rakovinu prsu a našla nový smysl života. Pan docent se nikde nechlubí, kolik peněz věnoval samoživitelkám, nebo kolik operací udělal zadarmo. Ale závist dělá své. Proto odsuzuji pomluvy urážky na jeho osobu. Vím své.

MUDr. Ondřej Měšťák modelace prsou

Pan docent napravil svoji profesionalitou nepovedenou augumentaci a následně nastalou vážnou kapsulací, kterou jsem absolovovala na jiné premiérové klinice . Jsem půl roku po zákroku a naprosto spokojená , když před tím mě předchozí klinika odmítla dále řešit.

MUDr. Karel Urban operace nosu

Neuvěřitelně laskavý doktor. Moc milý a sympatický člověk, jeho přístup opravdu cením. A samozřejmě je i sikovnej chirurg, kteryho doporucuju. :-)

MUDr. Karel Urban plastické chirurgie obličeje

ZdravimByla jsem u pana doktora Karla Urbana na klinice Esthe v Pze v ul.Na Příkopě na opravě špičky nosu.Pristup !Bezbolestná operace,sice opruz nosit dlahu,ale nos dopadl 1***Fakt doporucuji všemi 10iLaskavý,mily pristup a navic bombasticky anesteziolog!Dekuji a preji krasne nosy

Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Nechat se operovat od pana doc. Měšťáka bylo nejhorší rozhodnutí v mém životě. Lékař se již od začátku nezajímal o mé potřeby, jaký tvar nosu požaduji. Oháněl se počty úspěšně odoperovaných nosů. Byla jsem u něj na úvodní konzultaci, sejmutí sádry, pooperačních sezeních. V čekárně jsem čekala půl a třičtvrtě hodiny pokaždé, při osobní konzultaci si vyřizoval hovory. Nevěnoval mi pozornost. Následně mluvil o svých mnoha úspěších. Chtěla jsem jen odstranit hrbolek. Po operaci 50 minut, byl nos křivý, špička nosu padá dolů, nad špičkou nosu je větší část po zjizvení, u kořene nosu okem viditelná prohlubeň. S mužem jsme ho navštívili v jeho ordinaci. Jeho argument, který mne měl uklidnit vytáhl album fotek žen, u kterých dopadla operace nosu katastrofálně. Následně uvedl, že mám nesouměrný obličej a tím pádem nos bude vždy křivý .Uvedl, že jsem úzkostná. Nedoporučil nápravu, odcházeli jsme po 40 minutách monologu zoufalí. Je to 78 let muž, který měl po celou dobu konultace stařecký třes.

MUDr. Ondřej Měšťák zvětšení prsou

Strašne dlho som Váhala, či do toho ísť, alebo nie. Bála som sa toho, čo ak sa mi výsledok nebude páčiť?
    Každá známa mi hovorila na SR o inom doktorovi, bolo nemožné rozhodnúť sa. Následne moja kamarátka z Parhy mi doporučila kliniku ESThÉ a pána doktora. Keď som videla jeho prácu na instagrame hneď som vedela, že to bude ono. Objednala som sa na konzultáciu. Všetko prebiehalo skvele, bol veľmi milý a profeisonálny. Pordail mi a vysvetlil všetko. Čo sa týka veľkosti, nechala som pána doktora rozhodnúť sa. Ja som mala jeidnú požiadavku, aby vypadali prírodzene.
    S výsledkom som maximálne spokojna! Nemenila by som to! Od vtedy každu kamarátku a známu posielam do Prahy za pánom doktorom. Zároveň by som chcela podotknúť, že celý personál bol skvelý, všetci boli veľmi milí! Pekné čisté prostredie a super jedlo!
    Vrelo odporúčam kliniku ESThÉ a Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.
    S pozdravom z Bratislavy,
    Bianka

Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Kéž bych nemusela tuhle recenzi vůbec psát, ale musím, abych varovala ostatní. Zvolit docenta Měštáka na plastiku nosu bylo mé nejhorší rozhodnutí v životě. Na zákroku jsem byla v srpnu 2021. Už od začátku bylo vše zvláštní. Docent mě chtěl vzít rovnou na sál, bez konzultace, jen po telefonickém rozhovoru. Už toto se mi zdálo divné, ale hájil se tím, že je to známý a nejlepší lékař, který nosů viděl tisíce a proto mě nemusí vidět před operací. To člověka, který neví nic o tom, jak plastické operace chodí uklidní a nepřemýšlí nad tím nějak víc. Následně jsem si ale konzultaci i tak vydupala, abych mu ukázala příklady nosů, co se mi líbí a říct, co s nosem chci a nechci. Šlo mi jen o to seříznout skobičku, nos trošku srovnat, ale neztratit moji identinu. Nechat můj ženský, původní úzký tak jak je. Měšták mě vůbec neposlouchal, řekl, ať mu nic neukazuju, že nosy dělá podle sebe…

V den nástupu mi dali oblbovací prášky kvůli anestezii a pana doktora jsem viděla až před nástupem na sál, kdy si mě jen jednou vyfotil, nic víc. Po operaci za mnou přisel s tím, že tam byly komplikace a operace trvala dlouho. To ale prý říká 80% pacientů, aby se na to poté mohl vymluvit. Po sundání sádry jsem byla v šoku, nos byl křivý jak zepředu tak z profilu. Celkově byl mohutnější než před operací, špička delší (jako čarodějnice) a z profilu měl prohlubeň uprostřed. Docent mi na to řekl, že je nos oteklý a že se to ještě srovná. Nos se ale nerovnal ani nijak nelepšil. Spíš naopak. Byl ošklivější a ošklivější. Na emaily ohledně zkažené práce nereagoval a na konzultaci kvůli reoperaci mi řekl, že je nos křivý, protože můj obličej je nesymetrický. Z levé strany je úplně jiný než z pravé. Špička je dlouhá, nos je mnohem mohutnější a z profilu křivý a měkká část jakoby neseděla na tvrdou, nos působí celkově divně, jako by neměl tvar. Dala bych vše za to, abych si to ještě rozmyslela a na Esthé nikdy nevkročila. Rok trpím úzkostmi, jsem zklamaná a nerada se fotím i směju, jelikož mi špička padá při úsměvu dolů. Měšták starší navíc operuje všechny nosy stejně, neumí modelaci špičky nosu, takže prostě jen nos seřízne a nechá- což způsobí, že špička sjede a spadne dolů.

V Esthé je prostě všechno špatně a já doufám, že si kvůli této recenzi rozmyslíte výběr této kliniky. Je to jen mašina na peníze a je jim jedno, jaký je konečný výsledek a zda jste spokojeni nebo ne.

Doc. MUDr. Jan Měšťák operace nosu

Všetko super, podľa mojich predstáv. Pán doktor je veľmi ľudský, milý a príjemný. Je to naozaj profesionál a každému určite odporúčam rhinoplastiku u pána doktora Měšťáka.

Kontakt

Na Příkopě 17, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps