Žaneta Marijczuková, Ing., lidový léčitel Liberec

Lidový léčitel, Ostatní

Celostní medicína Liberec

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Celostní medicína a posílení imunity_cena za 1 hodinu • 600 Kč

Jak zhubnout zdravě a trvale_cena za 1 hodinu • 600 Kč

Posílení imunity proti virům_cena za 1 hodinu • 600 Kč +1 Více

Preparát Joalis (výběr podle potřeby)_1 kus • 400 Kč

Zobrazit ostatní profily lidových lečitelů v okolí

Nejvíce se o mně dozvíte na stránkách: www.fit-life.cz. Na začátek prozradím, že jsem kdysi sama onemocněla rakovinou. Tehdy jsem se rozhodla, že z...

• Bolest

Posílení imunity proti virům_cena za 1 hodinu

Preparát Joalis (výběr podle potřeby)_1 kus

400 Kč

Celostní medicína Liberec

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den Mám problém, který mě už trápí delší dobu. Jsou to takové zvláštní zvuky vycházející z krku není to říhání ale zní to spíše jako kručení v břiše. Tyto zvuky mohou trvat klidně i hodinu a pak to samo přestane. Nedokážu to nijak ovlivnit nebolí to ani necítím žádný tlak jen mi prostě z krku vychází ty zvuky. Vypozorovala jsem, že se mi to stává zejména ve stresu nebo po sportu, ale občas i jen tak z ničeho nic. Většinou to přichází, když polknu. Opravdu mě to trápí z toho důvodu, když jsem napříkad na veřejnosti a všichni to slyší, ale nejdu tomu nijak zabránit. Stává se mi to zhruba 1 x za dva týdny, ale klidně i víckrát. Nechci to řešit osobně s lékařem jen mě zajímá, co to je a jak se to dá léčit pořípadě příčiny. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, potřebujete cílenou detoxikaci zaměřenou na vyčištění vašich nejvíc problémových míst. Zde by bylo vhodné čištění přesně na míru právě podle výsledků biorezonance. Žaneta Marijczuková, Ing.

• Dobrý den,
    Potřebovala bych poradit. Dnes ráno jsem se probudila a z nosu mi tekla černá rýma. V posledních dnech vnímám hroznou únavu. Někdy nespím vůbec celou noc. Mám bolest hlavy a pálí mě často oči. Bolest břicha mě trápí více než v minulosti. Byla jsem vystrašená a potřebovala bych radu od lékaře, protože na internetu píšou spousty věcí.
    Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, prospělo by Vám vyšetření na míru. Podle biorezonance zjistit přesný původ a pak zvolit podle výsledků preparáty pro cílené vyčištění tak, aby tělo ze sebe veškeré škodliviny vyloučilo a tím se znovu uzdravilo.

• Bolest
  • Poruchy imunity