Stroupežnického 18, Praha

FAdent s.r.o.

Absolventka zubního lékařstvi na Univerzita Karlova v Praze.

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Laila Clinic preventivní prohlídky

Pani doktorka je velice mila, vysvetluje vsechno hezky a srozumitelne. Objednany cas byl presne dodrzeny, naprosta spokojenost.

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Velmi kvalitní ošetření a navíc bezbolestné, to oceňuji :) Vše mi bylo předem vysvětleno a názorně ukázáno.

Umístění: Laila Clinic

The doctor she is really careful. She is very patient describing all the steps and does care about how the patient feels during the appointment. First time in my life no fear no pain in dentist's chair. Tomas O.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Trpělivě popisuje všechny úkony a opravdu se zajímá jak se pacient během návštěvy cítí. Poprvé v životě necítím strach ani bolest v zubařově křesle. Tomas O.

Umístění: Laila Clinic dentální hygiena

Skvělá zubařka! :) Velmi milá a ochotná, vždy se zeptá jestli něco nebolí nebo není nepříjemné a opravdu se snaží člověku vyjít vstříc a pracovat důkladně a pokud možno bezbolestně :). Moje dentální hygiena proběhla naprosto bez bolesti a dostalo se mi mnoho užitečných informací ohledně stavu chrupu a následnou péči o zuby.
Všem, kteří se bojí zubaře mohu vřele doporučit MDDr. Yuri Mimori :)

Umístění: Laila Clinic Dentální hygiena

Paní Doktorku mohu jen velice doporučit. Pobyt v jejím křesle rozhodně nepřipomíná návštěvu ordinace, spíše se cítíte jako v příjemném relaxačním prostředí s krásnou hudbou a televizi. Je velice pečlivá a šetrná procedura z jejích rukou je naprosto bezbolestná, jsem nadšená! Lara.

Umístění: Laila Clinic Vstupni zubni prohlidka a dentalni hygiena s airflow

Pani zubarka je velice mila, trpeliva a profesionalni. Drive jsem mela spatne zkusenosti (bolest, velke mnozstvi krve, zarudle dasne) s dentalni hygienou, a po druhe uz jsem na zadnou radsi nesla, az do ted, kdy k pani zubarce budu rada chodit pravidelne. Naprosto bezbolestne a peclive. Absolvovala jsem dnes i vstupni prohlidku. Hned na zacatku byl proveden rentgen. Zatim naprosta spokojenost.

Umístění: Laila Clinic Pain in or around tooth #21

The clinic is excellent and well-equipped. MDDr. Yuri Mimori is professional; an expert dentist, who is also fluent in English and very kind. I highly recommend her!

Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

Odštípl se mi kus osmičky, nechtěl jsem ji zachraňovat a chtěl jsem vytrhnout i protilehlou, případne ještě jednu bezprizorní na druhé straně. Tyto informace jsem uvedl i do formuláře znamylekar.cz, přes který jsem se objednával. Nakonec ze zákroku sešlo.

Umístění: Laila Clinic ošetření zubního kazu

S tak pečlivou a milou paní doktorkou jsem se ještě nesetkala. i když můj komplikovaný stav vyžadoval delší ošetření, paní doktorka mi svůj čas věnovala s úplnou samozřejmostí.Budu k ní i nadále chodit a přála bych všem takto kvalitní péči! Ordinace je velmi moderně vybavená.

Umístění: Laila Clinic extrakce zubu se zámětem

Výborná, velmi jemná, lékařka s úžasně empatickým přístupem k pacientovi. Pěkné moderní ordinace. Příjemná sestřička. Zákrok, ač byl strašný, tak díky paní doktorce vůbec nebolel. Mám ze zubařů děs a fobii, ale zde jsem byla v pohodě. Jen budova, ve které se hezké ordinace této milé zubařky nacházejí, působí depresivně. Procházeje tou barabiznou, ocitáte se v Rusku v r. 1958.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, můžete mi prosím poradit co mám dělat když mám neustálé bolesti dásní a otoky, úplně se mi "odchlipují" dásně i přes to že dodržují ústní higienu.Mám dělaný můstek je to asi 3roky a od té doby mám problémy.Když jsem měla provizorní bylo to v pořádku.Můstek mě bolel od začátku. Když jsem se dotkla jedné strany tak mě to bolelo na druhé straně. Prý je ale vše v pořádku a já trpím celou dobu. Začínám mít z toho deprese a bojím se chodit k zubaři.Přesto tam jdu a puls mám vždy přes sto tepů.Tak nevím zda by nebylo lepší všechny zuby vytrhat. Už takto dlouho nevydržím mít každý den bolesti několik let. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, děkuji za Vaši otazky. Rozumíme, že trpíte hodně kvůli zubům. Bez výšetření ale nemužeme poradit níc protože nevíme ktery problem Vý máte. Nebojíte se chodít u nás. Máme empatický a profesionalní týmu. Zavolej nám na naše tel. čislo a domluvíme Vám v nejbližším možném terminu navštěvu. Těším se na Váši návštěvu. S pozdravem Laila Clinic

MDDr. Yuri Mimori