Privátní kožní ordinace
Žlutická 9, Plzeň

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Super přístup, nechala jsem si u pana doktora odstranit mateřské znaménko. Bez objednání, bez čekání, platila jsem pouze 200,-.Doporučuji, Dedová

Na pana MUDr.V. Rubeše jsem se s důvěrou obrátil na základě doporučení svého známého, neboť se u mně čas od času projevuje nepříjemné kožní onemocnění.Vždy se setkávám nejen s příjemným jednáním, ale zejména oceňuji jeho efektivní přístup při léčbě . Vaše "mastičky" vždy rychle a spolehlivě účinkují.
Ještě jednou díky a do nového roku 2016 vše nejlepší Vám i sestřičce přeje
JUDr. Vítězslav Švehla

Dle mého názoru je pan Rubeš dobrý doktor. Vše pečlivě vysvětlí a poradí. A kdo si stěžuje na těch 30kč tak si myslím že je třeba si jít stěžovat jinam, né k doktorum. A pokud vám dělá problém dát 30kč do Vašeho zdraví tak se asi nemá smysl o tom ani bavit, sayonara.

K tomuto lékaři jsem chodila od malička cca 15 let. Jsem velmi ráda, že jsem jej změnila. Za celou dobu mě nebyl schopen řádně vyšetřit - spíš hledat příčiny mého ekzému, celá jeho léčba spočívala ve střídání mastiček, které se samozřejmě podepsaly na "kvalitě" mé kůže... I po mé výslovné žádosti, aby mě poslal třeba na alergologii, mi sděloval, že není potřeba... Myslím, že to má tak trochu "na háku". Člověk si připadal jak pokusný králík. Po změně lékaře jsem byla kompletně vyšetřena (i na alergologii) a bez mastiček teď vydržím klidně i pět let. Přístup na houby, spíš ho zajímaly jeho sestřičky než pacienti...

Vřele doporučuji - pan doktor je velmi vstřícný, vyslechne pacienta, všechny dotazy zodpoví a čekací lhůty jsou minimální, vše rychle "odsejpá". Pokud máte problém nejasného původu, chce ho s Vámi řešit na míru. Ano, předepisuje kortikoidy, ale jak jsem se přesvědčila, na určité problémy je to nejúčinnější léčba. A co se týče 30,-Kč poplatku... opravdu mě to nezruinuje, když mi má pomoci :-). Vybírá jej, aby mohl vykázat návštěvu pacienta, což mu pojišťovna zpět proplatí. Nevidím na tom nic špatného, také se musí nějak živit. I moji prarodiče se k němu vracejí, pokud mají problém, a nedají na něj dopustit. Za ně také kladné hodnocení.

Moje hodnocení pana doktora i sestřičky je NAPROSTO PERFEKTNÍ,pokud tady někdo píše,že je mastičkář apod,(mimochodem dotyčný by se měli vrátit zpět do školních lavic na češtinu) tak to není pravda,dlouhá léta jsem se léčila u velmi známé tituly "ověnčené"paní docentky a jediný výsledek byl,že jsem platila-před 16 ti lety a nemalé částky -závěr- rozházená imunita atd. ,kdybych se nedostala k PANU DOKTOROVI,zřejmě bych už nechodila ani mezi lidi,jsem ráda,že ho mám vlastně celá moje rodina a jestli si vezme 30 kč to mne opravdu nevytrhne :-) naopak se snaží kortikoidy dávat co nejmíň,prostě a jasně za MNE DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mě vždycky pomohl. Vřele doporučuji

Pozitvní vlastnosti: žádné dlouhé čekání v čekárně
- MUDr.Rubeš je komunikativní, příjemný, stejně tak i sestra
- v ordinaci nestrávíte mnoho času - rychlý

Negativní vlastnosti: neoprávněně vybírá poplatek 30kč(smí ho vybrat je pokud provede klinické vyšetření(že Vás vyšetří)), jenže Panu DR., stačí když zvedne hlavu od monitoru....
- poplatek 30kč nesmí a není oprávněn vybírat za napsání receptu!!!!
- na veškeré kožní opary, ekzémy apod. neřesti, které jdou lečit i jinak,cpe pokaždé kortikoidy(až když jsem přešel k jinému lékaři, jsem zjistil, že jsou i jiné mastičky, které vám mohou pomoct) a při tom do svého těla necpete tady ty sajrajty....většina pojištoven umožnuje kontrolu svých lekařských karet a tak se dá i zjistit, zda- li nevykazují lékaři doklady o tom, že jste byli vyšetřeni a přitom jste si byli jen pro recept. Pokud Lékař uvede, že jste byli vyšetřeni, pojištovna mu tento zásah proplácí....

Ochotný s aktivním přístupem k pacientovi. Zodpoví na veškeré dotazy a vše vysvětlí.

Pan doktror je velice rychlí, ale to je vše!! čekárna ikdyž je plná po zahájení ordinace je za hodinku prázdná. pacient tam je tak 3 minuty. mě sice pomohl, ale je to o komunikaci. Né. dobrý tady máte mast a kontrola za týden. Po týdnu, hm nic moc, tak dáme něco jiného. Ale jinak hodntím kladně. je vstřícný pokud s optáte vše Vám řekne.