Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

U Nových lázní 1, Teplice
Nové lázně

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Spokojenost,umí pracovat s dětmi.DOPORUČUJI.Jana

Pana doktora jsem požádala o radu, když jsem si nebyla úplně jistá s výchovou malých synů - dvojčat. Setkala jsem se s vřelým přitom profesionálním přístupem a pan doktor pomohl nejen mým klukům, ale svým pochopením a povzbuzením i mně.Mrzí mne, že po změně zaměstnání nezbývá čas na pravidelné návštěvy. Za sebe tomuto psychologovi rozhodně velmi děkuji.

Můžu přidat jedině kladné hodnocení. Pan doktor kromě odborných znalostí má navíc i dlouholeté zkušenosti a je to dost znát na jeho jednání s pacienty - vstřícné, příjemné, opravdu poslouchá a chápe souvislosti. Zároveň člověka netlačí do "svého" řešení.

umí říct matce od postiženého dítěte,to co ona už přestala vnímat,třebas o strojení ,nebo péči o sebe o dítě...zajímají ho hluboce osudy těchto rodin...

Já jsem s panem doktorem velice spokojená.Umí to s dětmi a nemám jiné než nejlepší hodnocení.

Dobrý večer,
na tomto fóre sa nachádzajú rôzne názory na PhDr. Hadrabu. Pripojím aj svoj - hoci je to už takmer 20 rokov, čo sme sa stretli naposledy.
Do Nových lázní v Tepliciach som chodievala na liečenia. Mala som DMO, spastickú diparézu, ale to nie je v tejto súvislosti podstatné.
V živote som sa neskôr stretla s mnohými psychológmi - a väčšinou to boli negatívne skúsenosti - pre mňa ako dieťa - stresujúce, hodnotenia, posudky a podobne. Musím povedať, že pán doktor Hadraba mal pre nás, deti, ktoré sme tam boli, ako bolo v tom čase zvykom - bez rodičov, vždy milé slovo alebo povzbudenie. Nikdy som sa u neho necítila ako u psychológa - napr. mi nešlo písanie v prvom ročníku na ZŠ, čo kritizovali predovšetkým niektorí učitelia a aj doma to občas nebolo ktoviečo. Pán doktor ma však dokázal presvedčiť, že práve môj zošit s prvými písmenkami je ten najkrajší - vyznie to triviálne, ale budovanie sebadôvery u dieťaťa je veľmi dôležité.
Dnes mám ukončené magisterské vzdelanie, robím si doktorát a popritom ešte študujem ďalšiu školu - teda napriek všetkým tým milým ľuďom, ktorí ma chceli kvôli poškodenej jemnej motorike poslať do osobitnej školy.
A ešte jedna vec: nemala som to v živote ľahké ani neskôr, mala som aj negatívne skúsenosti s lekármi aj psychológmi, ale práve skúsenosť s dr. Hadrabom asi podvedome zafungovala a ja som sa rozhodla osloviť jedného dobrého psychológa aj na Slovensku, ktorý mi veľmi pomohol, dodal sebadôveru, pomohol mi zaradiť sa do života po sociálnej stránke - čo sa týka rovesníckych vzťahov a pod.
Myslím si, že keby nebolo tejto prvej pozitívnej skúsenosti s dr. Hadrabom, neodhodala by som sa riešiť svoje súčasné problémy s psychológom tu na Slovensku. TAkže, pán doktor, ďakujem za to, že ste vo mne vybudovali dôveru k ľuďom, ktorí iným pomáhajú, k ľuďom ako ste vy.

Je pozorný,umí naslouchat a zajímá ho i minulost,vše si pozorně zapisuje.Je vidět,že ho zajímají životní příběhy a umí nám podat nedostatky,tak,že se neurazíme,ale uvědomíme si,že jsme nějak v něčem zastavili a přestali dbát na jisté věci a mnohdy dost důležité.

Š

Pan doktor posuzoval vývoj mé dcery vzhledem k její epilepsii. Věnoval se ji v období jejích 2 až 3 let,byl velice milý a laskavý. Jeho přístup k dítěti byl velice přátelský, nenásilný a hlavně profesionální. V našem případě to byla především ona kdo jej zajímal (což je logické) - naproti tomu chápu postup pana doktora v přístupu k dítěti rozhořčené rozvedené pisatelky paní Dity - pokud má dítě psychické problémy v důsledku rozvodu - je logické, že by jeho pozornost měla být zaměřena především na postup obou rodičů v nově vzniklé (pro dítě nepříjemné) situaci.

Chodila jsem k panu doktorovi s dcerou.Připá mi jako skvělý odborník.Musím jen pochválit.

Velice pečlivý odborník s mimořádným porozuměním oboru, který umí navázat velice dobrý kontakt s pacienty. Samozřejmě, že výsledky jeho práce jsou mimořádné