Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

U Nových lázní 1, Teplice
Nové lázně

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenost s p. doktorem dosti otřesná. Nepozná ani na dítěti, že je hyperaktivní i když už to vidí ve školce, dětská lékařka i laické okolí. Vše je "normální". Neporadil nic, jak s dítětem zacházet v určitých problémových situacích. Zbytečně utekly roky, kdy už se mělo se synem pracovat! Hyperaktivitu pak potvrdili za několik let jiní lékaři.

Mám velice špatnou zkušenost s panem doktorem Hadrabou. Přišla jsem za ním, že můj čtyřletý syn má psychické problémy zřejmě v důsledku rozvodu a převážně po návratu od otce. Pan doktor syna vůbec nechtěl vidět, ale mluvil jen se mnou a se synovým biologickým otcem a hlavním doporučením bylo, že bychom s mým bývalým manželem, který mě nenávidí, měli chodit na kafíčko a že bych mu syna měla dávat častěji a na delší dobu. Pan doktor je zarytým zastáncem střídavé péče a nebere v potaz, že syn je již součástí nové rodiny, kde funkci otce zastává můj současný manžel. Připadalo mi, jako by si spletl dětskou psychologickou poradnu s manželskou poradnou, jakoby nepochopil, že jsem nepřišla řešit vztah s bývalým manželem, ale stav dítěte.