Pražská 92, Kolín
Ordinace PL pro dospělé

Výborný doktor. Moc milý a ochotný. Vždy vše vysvětlí. Vyšetření provádí důkladně. Při obtížích udělá potřebné vyšetření a nebere to na lehkou váhu.

tohle nej nej neljepsi doktor co jsem mnela

Pan doktor jak jsem se přesvědčil,je profík a zachránil mi život.Nechci se o tom více rozepisovat

jeden zmála doktorú,co ví co má dělat.vstřícnej

je velmi dobry

Pan Blecha, přestože je velmi mladý doktor, pracuje velice rychle, velice profesionálně, ptá se na spoustu věcí a rozhodně jsem u něj cítil vždy zájem a skvělou péči. Rozhodně můžu jen doporučit. Stejně je spokojená moje přítelkyně, které jsem pana doktora doporučil. (Petr 36 let)

Jsem s panem doktorem velice spoojena. doporučuji

K doktoru Blechovi chodím asi 5 let. Nemám ráda čekání u lékaře a dlouhé povídání o ničem. Pan doktor Blecha je rychlý, stručný a věcný. Asi před rokem jsem u něj byla s bolestmi břicha, které trvaly 2 dny. Vyptal se mě na detaily, šáhnul mi na břicho a ihned mě poslal na chirurgii do nemocnice s obavami, že to může být slepák. Nakonec mě ještě ten samý den operovali. Vše dopadlo dobře a asi za měsíc jsem byla opět zcela fit. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit a všem ho doporučuji. Petra (25)

Mam nejlepsi zkusenosti s obouma.prytelkyni sem tam poslal delohu ji teda neprohledaval ale i kdyby ji pri boleni v krku prohmatal celou porad budu radsi kdyz u toho prijde na nejaky zavazny problem nez aby se ji ozralej zeptal jestli nechce paralen a poslal ji domu.a myslim ze mile damy by si meli nekde naliskat az jim nejaky nador zabije v 25 letech kamarada jen proto ze lekari nechteli byt uchylove a pomalu se udusil k smrti treba zmeni nazor na to co to znamena uchyl :O}

K panu Dr. Blechovi chodím několik let. Jsem mladá, prý ne ošklivá. Nikdy se mi nestalo, že by se pan doktor choval nějak nestandartně nebo snad uchylně!,jak jsem se zde dočetla. Protože jsem zdravotní sestra, tak vím že bývá nutné někdy prohmatat břicho i dost nízko, v tříslech mohou být při infekci třeba zvětšené uzliny. Rozhodně si nemohu stěžovat na jeho profesionální přístup, což se o spoustě lékařů říci nedá.