Pražská 92, Kolín
Ordinace PL pro dospělé

Musím se zastat Markéty.. už jsem v předchozím komentáři psala o mé zkušenosti, shodou náhod úplně stejný scénář, co u Markéty..:/ ať tam jde slečna, žena s čimkoli, dopadne stejně..já tam zezačátku chodila i s bolestí v krku, což teď už radši přeléčím léky z lékarny, protože doopravdy nestojím o to, abych si musela vykasat i kalhotky a musela si nechávat vyšetřovat pomalu i dělohu.. a mám za to, třeba to tak ale není, že děloha má s bolestí v krku sakra málo co společnýho..:) a závěr??? neschopenka a taky zmiňovaný Imudon..:) a jak jsem psala v těhotenství EKG horor.. přisávání těch věcí na prsa mu trvalo dýl než by mělo a v jeho tváři bylo vidět nechutné zalíbení, z čehož mi nebylo zrovna nejlíp a nejsem si jistá, že v 5. měsíci těhotenství je normální, když mi prohmátával břicho dost silně, což ani paní doktorka gynekoložka nedělala, protože to není pro miminko moc dobrý..a hlavně ON k tomu neměl žádný důvod.. jsem z něj dost pohoršená!! jsem zvědavá kam jednou až zajde.. když teď si dovolený k ženám tohle, co si dovolí třeba za 10 let?? až ta jeho úchylka přeroste v něco v mnohem horšího..