Ordinace PL pro dospělé
Pražská 92, Kolín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

C
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Dokud šlo o zběžné preventivní prohlídky, nebyl problém. V přítomnosti MUDr. Blechy jsem se ovšem nikdy necítil uvolněně a jakmile bylo potřeba řešit zdravotní komplikace, tak byly mé poznámky prakticky bezpředmětné - co nebylo vidět/slyšet, nestálo za řeč. Od doby, co jsem přešel k jinému lékaři, nemám nejmenší problém.

Neříkám, že je MUDr. Blecha špatný lékař - pozitivní komentáře mluví za vše (jsou-li upřímné a nikoliv na objednávku). Má osobní zkušenost však nebyla úplně ideální. Paní sestřička je ovšem zlatá a vždy byla velice milá a vstřícná. Ostatním spokojeným pacientům přeji, aby to tak bylo i nadále a nespokojeným, aby brzy našli útočiště na lepším místě.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Nejlepší doktor kterého jsem kdy měla. Velice pečlivý, šikovný a naprosto vždy mi pomohl.
Sabina (23)

Výborný doktor. Moc milý a ochotný. Vždy vše vysvětlí. Vyšetření provádí důkladně. Při obtížích udělá potřebné vyšetření a nebere to na lehkou váhu.

tohle nej nej neljepsi doktor co jsem mnela

Pan doktor jak jsem se přesvědčil,je profík a zachránil mi život.Nechci se o tom více rozepisovat

jeden zmála doktorú,co ví co má dělat.vstřícnej

je velmi dobry

Pan Blecha, přestože je velmi mladý doktor, pracuje velice rychle, velice profesionálně, ptá se na spoustu věcí a rozhodně jsem u něj cítil vždy zájem a skvělou péči. Rozhodně můžu jen doporučit. Stejně je spokojená moje přítelkyně, které jsem pana doktora doporučil. (Petr 36 let)

Jsem s panem doktorem velice spoojena. doporučuji

K doktoru Blechovi chodím asi 5 let. Nemám ráda čekání u lékaře a dlouhé povídání o ničem. Pan doktor Blecha je rychlý, stručný a věcný. Asi před rokem jsem u něj byla s bolestmi břicha, které trvaly 2 dny. Vyptal se mě na detaily, šáhnul mi na břicho a ihned mě poslal na chirurgii do nemocnice s obavami, že to může být slepák. Nakonec mě ještě ten samý den operovali. Vše dopadlo dobře a asi za měsíc jsem byla opět zcela fit. Jsem moc ráda, že k němu můžu chodit a všem ho doporučuji. Petra (25)