Bayerova 15, Brno
Lékař-stomatolog

Umístění: Lékař-stomatolog ošetření chrupu

K panu doktorovi Babičovi chodíme celá rodina dlouhá léta a s jeho péčí jsme velmi spokojeni. Pan doktor je vynikající odborník a praktik, který má za sebou velké zkušnosti, které během celé své kariéry nashromáždil. Na chrupu se vždy snaží zachránit co se dá a radikální řešení volí až tehdy, kdy už jinudy cesta opravdu nevede.
Komunikace je jak s ním osobně, tak s jeho ordinací velmi dobrá a mohu tedy ošetření u něj každému jenom vřele doporučit.

Už po několikáté naprostá spokojenost, vše bez problému, super komunikace, takže bych určitě doporučila :)

U MUDr.Babiče jsme se setkali s velmi profesionálním přístupem a jeho věcné,dostetčně informativní a lehce vtipné jednání pomáhá pacientovi zredukovat obavy ze zákroků na minimum. Doporučujeme !

Dobrý den,

připojuji jeden velmi negativní komentář, a plně se pod něj podepíšu - jmenuji se Natália Rusinová, do září 2011 pacientka pana doktora Babiče.

Předchozích pět let jsem považovala jeho péči za vynikající, trochu mě tedy překvapilo samozřejmé použití za přídavnou cenu, aniž bych byla upozorněna (např. tableta na odhalení nedokonalostí po vyčištění zubů), ale nebylo to až tak časté, navíc člověk se bojí o své zuby, tak vcelku bez řečí platí. Ale na to si nestěžuji.

V září 2011 jsem byla na čištění zubního kamene, při kterém mě paní laborantka upozornila, že mám na sedmičce kaz, a měla bych ho jít vyřešit. Poslechla jsem ji, a ihned jsem se zkoušela objednat k panu doktorovi. Už nevím, jaká byla objednávka, nicméně následujícího dne mě tento zub velmi intenzivně rozbolel (zřejmě kvůli odstranění kamene a odkrytí kazu, nevím, nejsem odborník). Snažila jsem se tedy objednat hned na následující den, a říkala jsem panu doktorovi, že mě to skutečně velmi bolí. Pan doktor byl velmi neochotný a nepříjemný. Chápu, že měl nejspíše mnoho pacientů, nicméně já kvůli bolesti čekat nemohla, nejsem jinak problémový pacient a respektuju termíny objednání.

Když jsem konečně dorazila, s tím, že se obávám, že mám na sedmičce kaz, pan doktor lakonicky zkonstatoval, že mám zuby zcela v pořádku, kromě toho, že si je špatně čistím, to je vše. Nevěřila jsem vlastním uším, říkám, že paní laborantka říkala ... Pan doktor arogantně řekl cosi o vzdělání paní laborantky a svém vlastním. Když jsem nicméně trvala na tom, že mám skutečně silné bolesti, poslal mě na rentgen. Rentgen odhalil křivě zarůstající osmičky, a byly tak označeny za původ bolesti. Nicméně přítomný mladý lékař (zřejmě na praxi) špitl cosi o tom, že se mu dle rentgenu zdá, že je tam kaz. Pan doktor ho odbyl, že "paní Rusinová je již hotová a má se jít objednat na vysekání křivě rostoucích osmiček".

Došla jsem na stomatologii FN Bohunice, otevřela jsem ústa, a okamžitě mi řekli, že osmička vedle bolavé sedmičky je totálně zkažená a musí ihned ven, a stejně tak mám velký kaz na vedlejší sedmičce. Osmičku okamžitě vytrhli, sedmičku však vedle rány vrtat nemohli, muselo se počkat asi dva týdny (mezitím mi to můj nový zubař trochu dočasně zalepil, podrobnosti už si nepamatuju). Za ty dva týdny jsem bolestí trpěla jako zvíře, až jednoho dne bolest ustala - zub odumřel.

Odumření zubu bych snad panu Babičovi za zlé neměla, pravděpodobně by se za stávajících okolností nedal zachránit, ani kdyby pan Babič situaci hned řešil. Ale jsem šokovaná jeho přístupem, kdy jeho arogance a špatná nálada převážily odborný úsudek. Ani nechci domyslet, co by se stalo, kdybych nešla hned do nemocnice na stomatologii, a šla normálně domů s tím, že žádný kaz nemám.

Ne že bych přímo neuznávala odborné kvality pana doktora Babiče, nicméně v mém případě se dopustil bezesporu závažného pochybení, a kdyby se mi chtělo řešit všechny věci přes právníky atd. (což není moje parketa), podala bych na něj minimálně stížnost.

Tento příspěvek není anonymní, bude-li kdokoli chtít, může mě kontaktovat na telefonním čísle 733602114, tyto věci jsou v lékařských záznamech, a v případě nutnosti je lze dohledat.

Názor přidán dne 12.04.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pan Babič je odborník,specialista, navíc vtipný a milý, od doby, co chodím k němu se již zubaře nebojím a pro mne to znamená mnoho. Používá nejkvalitnější materiály a má výborné vybavení, proto mi nevadí platit, za kvalitu se prostě zaplatit musí, ale ceny nejsou tak závratné. Zuby máme pouze jedny a ať si každý zváží, jak s nimi naloží. Dřív jsem si myslela, že jde o to, jak se o zuby starám, ale je třeba mít i výborného zubaře!! Takže pana Babiče určitě doporučuji a vážím si toho, že mohu chodit k tak skvělému panu zubaři.

Nechci hodnotit profesionální kvality, ale při vstupní prohlídce (aniž bych otevřel ústa) mi bylo doporučeno odstranění zubního kamene, následně proběhla hygienická instruktáž + nabídka mezizubních kartáčků, které jsem odmítl, přesto mi byly účtovány. Celková cena 1070 Kč!

Zubařský zlatokop, materiály drahé, které nevydrží a neustále chce doplatky i za to za co nemusí. Rozhodně nedoporučuji. Velmi drahá péče s mizernou kvalitou!

Mám strach ze zubařů. Chodím proto pravidelně každý půlrok. K panu doktorovi už chodím 15 let a neměnila bych. Chodíme k němu celá rodina.
Je ochotný, vtipný a dokáže pohladit.
Finance: no nejsou zrovna ideální, ale dneska jenom najít dobrého zubaře je nad všechny peníze. A pan doktor je dobrý zubař.

Výborný stomatolog - specialista. Profesionální, rychlé ošetření za použití moderních materiálů a metod. Se sestřičkou tvoří sehraný tým.