Vlastislav Šimeček, neurolog Praha

MUDr. Vlastislav Šimeček

Neurolog

U smaltovny 1259/5, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Pán doktor je dobrý odborník,ale máme smůlu začátkem tohoto roku odešel a už na této adrese neordinuje.Škoda dobrého doktora který byl svou odborností na výši.Přišli jsme o odborníka v neurologii takových jako byl pán doktor moc není.Kdyby někdo věděl kde ordinuje dejte tady vědět!

Pan doktor Šimeček je vskutku skvělý odborník ! ! ! Velmi mu vděčím za jeho pomoc.

pacientka Jana

Pan doktor má bohužel tu smůlu,že má plno pacientů vysokého věku,kteří ač jsou spokojeni a mnohokrát to byl právě on,kdo jim opravdu pomohl mnohdy jako jediný,přesto,že navštěvovali i léta jiné doktory,pomoci se dočkali až u něj(osobní zkušenost z naší početné rodiny),neovládají moderní techniku a nejsou tedy schopni napsat sem svůj názor(můj 85l tatínek to například nezvládá,protože ho trápí pokročilý Parkinson,přesto,že je již pro ostatní lékaře starý,pan doktor Šimeček se mu vždy při návštěvě věnuje a tatínek nikdy nemá pocit,že je zbytečný,že obtěžuje),až budete opravdu nemocní,bude vás trápit závažná choroba,pak teprve můžete opravdu objektivně hodnotit lékaře.

Pan doktor Šimeček je skvělý lékař i odborník a nemohu souhlasit s názory, velmi podivnými, některých pacientů. Vděčná pacientka Hanka.

Se stížnostmi na pana doktora rozhodně nesouhlasíme,chodíme k němu s manželem a jeho maminkou již 18l.Pan doktor je velmi pečlivý,ochotný,vždy schopný pomoci,bohužel už mockrát jsme byli svědkem neurvalého chování pacientů,k sestře i k panu doktorovi.Pan doktor se snaží vyšetřovat svědomitě,nic nezanedbat(jen díky jemu,maminka mého muže žije),přesto,že je velmi zaneprázdněn(provádí rehabilitace na Bulovce),je ochotný, vzít nás po dohodě i mimo ordinační dobu,dokáže mamince poradit i přírodní léky,které by jí tolik nezatěžovaly.Rozhodně se nejedná o "obyčejného doktora,jak se zde někdo vyjadřuje.Je vzdělán i v čínské medicíně,a naší dceři tím velmi pomohl.A pokud se vám zdají jeho čekací doby hrozné,tak zřejmě moc po doktorech nechodíte.
U něj si my rádi počkáme,u něj to má smysl,což se bohužel nedá říci o každém dr.