Vlastislav Šimeček, neurolog Praha

MUDr. Vlastislav Šimeček

Neurolog

U smaltovny 1259/5, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jsem rád, že pan doktor prý někam odešel. Pro pacienty je to dobrá zpráva na základě mých zkušeností s ním.

Tak u tohoto doktora jsem byla u posudkové komise.Léčím se 9let na pychiatrii byla jsem i hospitalizována v Bohnicích. Má diagnoza pana lékaře u kterého se léčím je paranoidní schizofrenie.Podle pana doktora ˇŠimečka jsem vlastně skoro zdravá a mám si nechat vyšetřit zažívání a všechny mé problémy zmizí.Vyděl mě tak 7min a hned věděl co mi je.Přitom jinak mé zažívání je v pořádku.Nechala jsem si udělat veškerá vyšetření a mám vše v pořádku.Všude mě řekli že to mám psychického rázu.Jsem ve stavu kdy nejsem schopná jakékoliv soustavného pracovního zatížení ani normálního žití.Pokud máte s ním někdo taky takovou zkušenost,tak přidejte názor.Díky panu doktorovi Šimečkovi jsem se psychicky úplně zhroutila a přemýšlím jestli se mi chce vůbec žít.Jen trpím a už nemám sílu dál.

K panu doktorovi na předepsání léků které uživáte se musíte předem objednat domnívám se,že je to pro výběr poplatku.Co lze očekávat od obyčejného doktora proto nedoporučuji.Na obvodě mi léky předepíší na počkání.