U smaltovny 1259/5, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Jsem rád, že pan doktor prý někam odešel. Pro pacienty je to dobrá zpráva na základě mých zkušeností s ním.

Tak u tohoto doktora jsem byla u posudkové komise.Léčím se 9let na pychiatrii byla jsem i hospitalizována v Bohnicích. Má diagnoza pana lékaře u kterého se léčím je paranoidní schizofrenie.Podle pana doktora ˇŠimečka jsem vlastně skoro zdravá a mám si nechat vyšetřit zažívání a všechny mé problémy zmizí.Vyděl mě tak 7min a hned věděl co mi je.Přitom jinak mé zažívání je v pořádku.Nechala jsem si udělat veškerá vyšetření a mám vše v pořádku.Všude mě řekli že to mám psychického rázu.Jsem ve stavu kdy nejsem schopná jakékoliv soustavného pracovního zatížení ani normálního žití.Pokud máte s ním někdo taky takovou zkušenost,tak přidejte názor.Díky panu doktorovi Šimečkovi jsem se psychicky úplně zhroutila a přemýšlím jestli se mi chce vůbec žít.Jen trpím a už nemám sílu dál.

Pan doktor Šimeček už neordinuje,prý je v posudkové komisi jak mi bylo sděleno od jeho nástupců v jeho ordinaci.Opravdu veliká škoda výborného lékaře i mě pomohl,jiná lékařka neurologie do mě cpala různé léky na nervy,ktery mi sice pomohli,ale jen na pár dní problém nastal znova když už si lékařka nevěděla rady poslala mě na psychiatrii,díky panu doktorovi Šimečkovi i jeho péči mám po problémech.Velké díku a velká škoda,že odešel

Pán doktor je dobrý odborník,ale máme smůlu začátkem tohoto roku odešel a už na této adrese neordinuje.Škoda dobrého doktora který byl svou odborností na výši.Přišli jsme o odborníka v neurologii takových jako byl pán doktor moc není.Kdyby někdo věděl kde ordinuje dejte tady vědět!

Pan doktor Šimeček je vskutku skvělý odborník ! ! ! Velmi mu vděčím za jeho pomoc.

pacientka Jana

Pan doktor má bohužel tu smůlu,že má plno pacientů vysokého věku,kteří ač jsou spokojeni a mnohokrát to byl právě on,kdo jim opravdu pomohl mnohdy jako jediný,přesto,že navštěvovali i léta jiné doktory,pomoci se dočkali až u něj(osobní zkušenost z naší početné rodiny),neovládají moderní techniku a nejsou tedy schopni napsat sem svůj názor(můj 85l tatínek to například nezvládá,protože ho trápí pokročilý Parkinson,přesto,že je již pro ostatní lékaře starý,pan doktor Šimeček se mu vždy při návštěvě věnuje a tatínek nikdy nemá pocit,že je zbytečný,že obtěžuje),až budete opravdu nemocní,bude vás trápit závažná choroba,pak teprve můžete opravdu objektivně hodnotit lékaře.

Pan doktor Šimeček je skvělý lékař i odborník a nemohu souhlasit s názory, velmi podivnými, některých pacientů. Vděčná pacientka Hanka.

Se stížnostmi na pana doktora rozhodně nesouhlasíme,chodíme k němu s manželem a jeho maminkou již 18l.Pan doktor je velmi pečlivý,ochotný,vždy schopný pomoci,bohužel už mockrát jsme byli svědkem neurvalého chování pacientů,k sestře i k panu doktorovi.Pan doktor se snaží vyšetřovat svědomitě,nic nezanedbat(jen díky jemu,maminka mého muže žije),přesto,že je velmi zaneprázdněn(provádí rehabilitace na Bulovce),je ochotný, vzít nás po dohodě i mimo ordinační dobu,dokáže mamince poradit i přírodní léky,které by jí tolik nezatěžovaly.Rozhodně se nejedná o "obyčejného doktora,jak se zde někdo vyjadřuje.Je vzdělán i v čínské medicíně,a naší dceři tím velmi pomohl.A pokud se vám zdají jeho čekací doby hrozné,tak zřejmě moc po doktorech nechodíte.
U něj si my rádi počkáme,u něj to má smysl,což se bohužel nedá říci o každém dr.

K panu doktorovi na předepsání léků které uživáte se musíte předem objednat domnívám se,že je to pro výběr poplatku.Co lze očekávat od obyčejného doktora proto nedoporučuji.Na obvodě mi léky předepíší na počkání.