PhDr. Vlasta Roušalová

Psycholog Více

České Budějovice 1 adresa

Klinická psychologie
U Tří lvů 4, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

K paní doktorce jsem šla s velkou nadějí (na základě těchto hodnocení a doporučení mojí psychitričky), že mi pomůže. Měla jsem absolvovat psychologický test a psychoterapii. Paní doktorka na základě prvních dvou vět zřejmě usoudila, že pomoc nepotřebuju. S čím jsem se snažila vyrovnat několik měsíců, zničila během pár vteřin. Zmíněný test jsem pro pláč nebyla schopna vyplnit, i když paní doktorka se moc snažila, aby mě už měla z krku, a tak na některé mé odpovědi ani nečekala a vybírala je za mě. Dostala jsem za úkol na příští sezení koupit si a pročist knihu Asertivitou proti stresu a že dodělám test. I když se můj stav po této návštěvě výrazně zhoršil, stále jsem doufala v pomoc a chování paní doktorky omlouvala tím, že sama měla nastoupit do nemocnice. Jaké ale bylo mé překvapení, když jsem přišla podruhé a sotva usedla do židla, mi podala již vyhotovený posudek, ve kterém bylo několik nesrovnalostí a který již zaslala mé psychiatričce. O knize už nepadlo ani slovo, ale dle posudku jsem byla s asertivitou seznámena . Závěrem:. K paní doktorce jsem šla ještě se snahou svou tíživou životní situaci řešit. Odcházela jsem zoufalá a s vědomím, že už nechci nic řešit a život nemá žádný smysl a že na základě jejíhu posudku mi už nepomůže už ani moje paní psychitrička. Proto pokud jste někdo jako já na samém dně a chcete hledat u RNDr . Roušalové pomoc, raději se ji obloukem vyhněte.

Na základě velice dobrých referencí jsem dostal doporučení na paní doktrorku Roušalovou a musím potvrdit drtivou většinu zde uvedených kladných příspěvků. Velice mi pomohla při řešení vzdánlivě neřešitelných problému a pomáhá mi najít cestu k pozitivnímu myšlení. Velice ocenuji emailovou komunikaci včetně toho, že ji mohu kdykoliv zavolat a vždy se poradit v krizových situacích. Oceňuji to, že se jí mohu svěřit úplně se vším, a že když odcházím z její kanceláře, mám o hodně lepší pocit a snažím se poté aplikovat její rady v praxi. Mohu jednoznačně doporučit všem těm, kteří potřebují pomoc.

Paní doktorka mne několikrát velmi podpořila v těžké situaci v souvislosti s dlouhodobou péčí o moji matku. Naposledy dnes. Obdivuhodně má v paměti celou moji záležitost, dokáže vystihnout klíčové body a upozornit mne na klíčové momenty, na něž musím dát pozor.
Pokud někdo potřebuje dobrého psychologa, který mu opravdu pomůže, mohu doporučit právě PhDr. Roušalovou.

Vážně výborný psycholog a citlivý člověk.
Během sezení jedná s vámi otevřeně, že ztrácíte pocit, že jste v ordinaci psychologa. Vážně mě překvapila. Doporučuji všem.

Paní doktorka Roušalová je úžasný psycholog. Velmi jí děkuji za to, že mi opět vrátila sebevědomí, ukázala mi cestu, jak se zbavit zbytečného stresu,jak odstranit špatné návyky, které si neseme z dětství.Každá návštěva u paní doktorky je pro mne další krok ke spokojenému životu.
Paní doktorko moc Vám děkuji! Daniela

PhDr. Vlasta Roušalová je vynikající psycholožka. Její odbornost a lidský přístup je obdivuhodný. Jsem její dlouholetou pacientkou. Jsem invalidní, v manželství jsem prožila velmi těžké trauma. Bez pomoci paní doktorky bych se rozhodně nebyla schopna zařadit do normálního života.

Mgr. Anna Bartušková

Paní psycholožka Vlasta Roušalová je moc milá, příjemná, inspirativní a chápající. Dokáže člověka navést správným směrem a zároveň mu dát pocítit, že odpovědnost za svůj život si nese sám. Nechová se povýšeně ani s odstupem, jedná s vámi jako se sobě rovným. Navíc velmi oceňuji, že je otevřená dalším myšlenkám a rozvoji (takže se "nezasekla", že už všechno ví a zná) - mluvila jsem o jedné knížce, která mi pomohla - a ona si ji zapsala, že si ji přečte... Určitě doporučuji!

Byla jsem velmi spokojená s přístupem paní doktorky. Navštívila jsem ji po nějakém čase znovu, s tím, že jsem věděla, že mi pomůže. Samozřejmě člověk musí hlavně sám, ale ona mi pomohla nasměrovat k řešení. Líbí se mi její metoda řešit problém, který je aktuální a příliš se nehrabat v minulosti. A když někdy pro mne nebylo snadné mluvit, bylo příjemné debatovat třeba o Indonésii, přičemž jsme stejně skončili u mě. Nikdy jsem se necítila jako někdo podřadný, ale naopak. Přestože je lékařka, přistupovala ke mě jako starší kamarádka. Za sebe mohu jen doporučit. Petra

V prvni rade bych chtel pani doktorce velice podekovat za vse co pro me udelal.
Pred tim, nez jsem za ni sel jsem slysel jen samou chvalu a musim rici ze je to pravda. Je to skvela profesionalka s lidskym pristupem, opravdu me to prekvapilo
Jak me dokazala rozebrat nekolika vetami a donutit cloveka si uvedomit podstatu problemu, ktery Vas trapi. Dalsi skvela vec ktere si moc cenim je moznost dalsi komunikace pres telefon a nebo email, jsem opravdu velice spokojen a mohu jen vrele doporucit! Jeste jednou dekuji, jste nejlepsi...

Děkuji za vstřícnost a pečlivos v řešení mých potíží po stránce psychiky.Vá profesionální přístup a lidskost mi velmi pomohla spolu s Vámi řešit a vzřešit potíže mé osoby,mé osoby ke společnosti,celku,hledání cesty v době nezaměstnanosti.Nejddůležitější je vyřešení potíží.Děkuji.Baloun Miroslav.