CEDAR poradna prev.medicíny,homeopatie
Lovosická 40/440, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

web. http://www.vlastajankova.cz

Ráda bych poděkovala paní doktorce za její profesionální přístup. Je vždy laskavá, milá a ráda vše vysvětlí.Děkuji S.B.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

promiňte, že začínám trochu ze široka dostala se mi do ruky kniha,která vyšla v roce 1994 pod názvem Homeopatie a Energoinformatika od ruského lékaře N.L.Lupičeva . Vím je už to 23let a v tiráži knihy je uveden překladatel ing.Alois Černý a jako odborná redaktorka jste uvedena pravděpodobně Vy a ještě jedna kolegyně. Jsem laik kniha je pro mne tak trochu zjevení.Mám k Vám velkou prosbu zda by jste mi mohla doporučit lékaře pracujícího metodou doktora Lupičeva nebo jestli Vy sama pracujete touto metodou a zda by byla možná konzultace. Konkrétně mi byla zjištěna hypofunkce štítné žlázy jedná se mi o zjištění možných příčin a ne jen léčbu následků. Předem děkuji za jakoukoli odpověď s pozdravem

Dobrý den, posílám odkaz na článek o EAV, osobně nikoho neznám,
s pozdravem MUDr. Janková
je na webu : zdravotniregistr.cz/clanek/eav-elektroakupunktura-dle-volla