Lublaňská 1015/13, Praha 2, Praha
Smile Centrum (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, + 6 Více

Keramické korunky • od 7 000 kč +25 Více

Odstranění zubního kamene • od 949 kč

Zubní šperky • od 800 kč

Pískování zubů • od 949 kč

NAŠE STOMATOLOGIE PŘIJÍMÁ NOVÉ PACIENTY Rado indyvidualně přístupuju ke každému pacientovi. Maximálně kvalitní prace je zarukou spokojenosti mojich ...

• nemoci zubů

Zobrazit více

Doctor_item_movies

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum preventivní prohlídky (hrazeno zp)

Prohlidka probehla v klidu, lekar osetril vsechny zuby a navrhl plan leceni, se kterym jsem uplne spokojana a I objednal dalnejsi terminy. Ordinace je naprosto skvela, slecna na recepce jeste pred prichodem odkumonikovala se mnou termin navstevy a vsechno probehlo vcas.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělé jednání, profesionalita, péče. Moderní ordinace, čekárna a vybavení. Nebát se zubaře a těšit se do ordinace je zde zcela na místě. Děkuji. KSh.

Umístění: Smile Centrum Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)

Pan doktor Ridchenko je skvělý zubař. Lepšího jsem si nemohla přát, poté co jsem měla od dětství velmi špatné zkušenosti od českých zubařů.
Je velmi vstřícný, usměvavý a pokorný, nebojím se ho zeptat na cokoliv, vše názorně a jasně vysvětlí a jeho práce je precizní, čistá a bezbolestná. A navíc příjemná hudba, která hraje v ordinaci. Velmi doporučuji a těším se k němu na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum vstupní prohlídka, ošetření kazů na zubech

Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod.
Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů.
Eliška F.

Děkuji Vám!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

Pan doktor byl velmi příjemný a profesionální. Šel rovnou k věci, naplánoval vhodnou léčbu, kterou detailně popsal a neboť sám měl v nejbližších dnech plno, tak mě předal kolegovi, který byl stejně tak nápomocný.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkuji Vám, děláme všechno pro spokojenost pacienta:)

Umístění: Smile Centrum

Zubaru se bojim jak cert krize. Pan doktor zcela zmenil me presvedceni, ze zubar = bolest. Vsechno dela velmi profesionalne a zcela bezbolestne. Za me te 5+

very positive person,
provided me with professional examination and consultation on the future implantation process.
I recommend Dr Ridchenko.

lékař Vladyslav Ridchenko

Thank you much for your positive feedback! It is a pleasure to help you.

Byl jsem u pana doktora na čištění zubů a super, naprosto bez bolesti, kvalitní práce....přátelská atmosféra. Díky za takového zubaře.

lékař Vladyslav Ridchenko

Moc děkuji, pane Kopa! Těším se na další návštěvu)

Výborný zubař, ošetření naprosto bez bolesti, pan doktor vše vysvětlil.Vřele doporučuji. Těším se na další návštěvu a vysledky. Děkuji.

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkuji Vám, určitě to zvládneme!

Před půlrokem jsem si ulomil zub a začal kolotoč obíhání zubních ambulancí. V každé jsem byl odmítnut a ještě mne ke všemu začínal jiný zub pobolívat. Situace začínala být kritická, známý mi dporučil "FDC Family Dental Care", zašel jsem tam a byl přijmut. Při první návštěvě se mne ujal pan doktor Ridchenko. Vše pečlivě prohlédl a navrhl řešení které se mi líbilo. Pan doktor mne před každým zákrokem poučil a vše vysvětlil co, proč a jak. Ošetření bylo pečlivé a téměř bezbolestné. Přestože se bojím, tak jsem se po několika návštěvách ordinace na každý zákrok doslova těšil. Zjistil jsem že mé problémy mizí a lépe se mi jí. Jsem technický typ, všiml jsem si, že ordinace je moderně zařízena a má vlastní laboratoř. Líbilo se mi, že čas objednání je dodržován, žádné hodinové čekání. Personál ordinace se ke mě choval přátelsky, téměř kamarádsky. Děkuji panu doktoru Ridchenkovi a celému perzonálu za péči kterou mi věnovali. Ještě jedna návštěva a můj chrup bude OK. Věřím, že jak říká moje známá není nad krásný, zářivý úsměv. Zdeněk Vlach

lékař Vladyslav Ridchenko

Moc děkuji, pane Vlachu! A čekám na dalši návštěvu)))

Dentální hygiena

Implantáty

od 17 000 kč

od 17 000 kč

Smile Centrum

Strojové ošetření kořenového kanálku (za 1 kanálek)

550 Kč

Odstranění pigmentací

Výběr vhodných pomůcek

Fluoridace

Smile Centrum

Zubní vyšetření (hrazeno zp)

Smile Centrum

Preventivní prohlídky (hrazeno zp)

Smile Centrum

Endodontické konzultace (hrazeno zp)

Smile Centrum

Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)

Ústní kamera zdarma

Smile Centrum

Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

Smile Centrum

Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)

Smile Centrum

Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)

Smile Centrum

Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Umístění: Smile Centrum Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)

Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod.
Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů.
Eliška F.

Děkuji Vám!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Smile Centrum Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkuji Vám, děláme všechno pro spokojenost pacienta:)

Umístění: Smile Centrum

very positive person,
I recommend Dr Ridchenko.

lékař Vladyslav Ridchenko

Thank you much for your positive feedback! It is a pleasure to help you.

lékař Vladyslav Ridchenko

Moc děkuji, pane Kopa! Těším se na další návštěvu)

lékař Vladyslav Ridchenko

Děkuji Vám, určitě to zvládneme!

lékař Vladyslav Ridchenko

Moc děkuji, pane Vlachu! A čekám na dalši návštěvu)))

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• predem zdravym..vázeny specialisti mám zdravotni problem se zuby. Mám mnoho kamene na sklovine a potrebovala bych nastrelit 3 porcelánove zuby kolik by mne to stálo. dekuji

Dobrý den, zaleži na klinické situace, přesně da se řict po prev.prohlidce

lékař Vladyslav Ridchenko

• Jaká je cena úplného vytrhání a dání umělého chrupu?

Dobrý den, zaleži na klinické situace, přesně da se řict po prev.prohlidce

• dentální hygiena

Stáže

• Národní lékařská univerzita v Kyjevě 2012-2013
  • Ukrainian medical dental akademi 2013-2014
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague)

Certifikáty

Doctor_item_movies

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština, Ukrajinština

Ocenění

• Cena městke stomatologicke polikliniky, (Ukrajina 2013)

Účty sociálních médií

Publikace a články