lékař

Vladyslav Ridchenko

verifiedCreated with Sketch.

Zubař, Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

7 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 169 návštěv profilu během posledních 30 dní

NAŠE STOMATOLOGIE PŘIJÍMÁ NOVÉ PACIENTY Rado indyvidualně přístupuju ke každému pacientovi. Maximálně kvalitní prace je zarukou spokojenosti mojich pacientů a zaroven i nejlepší reklamou. Zubní… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• E
    Umístění: Smile CentrumSlužby: vstupní prohlídka, ošetření kazů na zubech

Velmi šikovný lékař, vstřícný , komunikativní. Bála jsem se, nebyl důvod.
    Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů.
    Eliška F.

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Smile CentrumSlužby: Vstupní prohlídka (hrazeno zp)

Pan doktor byl velmi příjemný a profesionální. Šel rovnou k věci, naplánoval vhodnou léčbu, kterou detailně popsal a neboť sám měl v nejbližších dnech plno, tak mě předal kolegovi, který byl stejně tak nápomocný.

• E
    Umístění: Smile Centrum

Zubaru se bojim jak cert krize. Pan doktor zcela zmenil me presvedceni, ze zubar = bolest. Vsechno dela velmi profesionalne a zcela bezbolestne. Za me te 5+

• A

very positive person,
    provided me with professional examination and consultation on the future implantation process.
    I recommend Dr Ridchenko.

Vladyslav Ridchenko2017-08-16

Thank you much for your positive feedback! It is a pleasure to help you.

• T

Byl jsem u pana doktora na čištění zubů a super, naprosto bez bolesti, kvalitní práce....přátelská atmosféra. Díky za takového zubaře.

Vladyslav Ridchenko2017-08-16

Moc děkuji, pane Kopa! Těším se na další návštěvu)

• Výborný zubař, ošetření naprosto bez bolesti, pan doktor vše vysvětlil.Vřele doporučuji. Těším se na další návštěvu a vysledky. Děkuji.

Vladyslav Ridchenko2017-08-16

Děkuji Vám, určitě to zvládneme!

• Před půlrokem jsem si ulomil zub a začal kolotoč obíhání zubních ambulancí. V každé jsem byl odmítnut a ještě mne ke všemu začínal jiný zub pobolívat. Situace začínala být kritická, známý mi dporučil "FDC Family Dental Care", zašel jsem tam a byl přijmut. Při první návštěvě se mne ujal pan doktor Ridchenko. Vše pečlivě prohlédl a navrhl řešení které se mi líbilo. Pan doktor mne před každým zákrokem poučil a vše vysvětlil co, proč a jak. Ošetření bylo pečlivé a téměř bezbolestné. Přestože se bojím, tak jsem se po několika návštěvách ordinace na každý zákrok doslova těšil. Zjistil jsem že mé problémy mizí a lépe se mi jí. Jsem technický typ, všiml jsem si, že ordinace je moderně zařízena a má vlastní laboratoř. Líbilo se mi, že čas objednání je dodržován, žádné hodinové čekání. Personál ordinace se ke mě choval přátelsky, téměř kamarádsky. Děkuji panu doktoru Ridchenkovi a celému perzonálu za péči kterou mi věnovali. Ještě jedna návštěva a můj chrup bude OK. Věřím, že jak říká moje známá není nad krásný, zářivý úsměv. Zdeněk Vlach

Vladyslav Ridchenko2016-01-18

Moc děkuji, pane Vlachu! A čekám na dalši návštěvu)))

Dotazy od pacientů (13)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• NAŠE STOMATOLOGIE PŘIJÍMÁ NOVÉ PACIENTY
    Rado indyvidualně přístupuju ke každému pacientovi.
    Zubní lékař se specializací: záchovná stomatologie, protetika, stomatochirurgie, estetická stomatologie, dětská stomatologie.
    Absolvent stomatologické fakulty (rok 2007).
    Člen České Stomatologické Komory od roku 2015.
    Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

• zubní lékař - stomatolog

• Ukrainian medical liceum 2005-2007
  • Ukrainian medical dental akademi 2012-2014
  • INSTITUT POSTGRADUÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ZDRAVOTNICTVÍ PRAHA

Publikace

• Anestezie a jeji vliv na prořezavaní zubů (časopis DentalArtistry, Ukraine)
  • LOKÁLNÍ ANESTEZIE a CELKOVÁ ANESTEZIE www.facebook.com/SmileCentrumVinohrady

Ocenění

• Cena městke stomatologicke polikliniky, (Ukrajina 2013)

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • ruština
  • ukrajinština

Stáže

• Národní lékařská univerzita v Kyjevě 2012-2013
  • Ukrainian medical dental akademi 2013-2014
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague)

Certifikáty

• Vladyslav Ridchenko, zubař ve městě Praha - Certifikáty