U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pani Hořínková,jediné co na vašem hodnocení je pozitivní je, že se dokážete podepsat a ne jako ty chudáci, kteří sem píšou anonimně,jinak plně s pani ,,Vostrou" souhlasím a mám podobné zážítky,také znám i jíné kvalitní lékaře, kteří neléčí podle velikosti peněženky a chovají se stejně k babiččce jako k herčce. Vám se asi chování pana doktora líbí a vzhledem k vašemu věku se budete líbit panu doktorovi i vy to je celé. Já také nejezdím na Malvazinky za dr.Hospodárem ale na rehabilitace tak nevím proč by tam dotyčná pani neměla lézt, pan doktor tam naštěstí není jediný kdo tam je a myslím si, že i bez jeho nepřítomnosti by klinika prosperovala stejně dobře jako teď.Ať si vzpomenu na jakékoliv setkání se panem doktorem musím se smát tomu jak je trapný svým chováním (jednou jsem se tam potkala na chodbě jak šel s hokejistou Jágrem a před tím by pan doktor se klidně i plazil po zemi kdyby to chtěl,byl z něj celý vedle, docela jsem se bavila) a vlastně je dobře, že si může člověk vybrat u koho se bude léčit. Pan doktor Hospodár to určitě nebude.