MUDr. Vladislav Borovanský

Psychiatr Více

Roudnice nad Labem 2 adresa

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

moc mi pomohl v mé těžké životní situaci,nedám na něj dopustit

Pan Doktop je opravdu velice milý, vstřícný pan Doktor, mohu ho všem doporučit, jsem s ním velice spokojen
Aranka

Lepšího odborníka, člověka se vším všudy, přístupem k pacientům snad neznám. Sice mám problémy i s pamětí, ale tento "můj" lékař je opravdu nade všechny, které jsem kdy poznal a srovnání mám - Roudnice, Praha Krč,Na Homolce,Poliklinika Budějovická - uvádím jen pro představu, jak jsem se setkal i když v jiných oborech s lékaři, ale jakoby to nebyli ani lidé, ale jen díky špičkové technice z nich vypadlo vše, co u dr. Borovanského zůstalo, ohromný lidský přístup k pacientovi a kvalita péče o něj společně s léčbou. Moc mu za veškěrou péči jsem vděčen a jen pro ilustraci - bydlel jsem u Rce, po přestěhování na severní Moravu do Jeseníků za ním do Roudnice dojíždím.

Vážení pacienti, pokud se vám pan doktor nelíbí, tak k němu nechoďte a najděte si jiného. Já jsem s PANEM DOKTOREM velice spokojená, moc mi pomohl v životní krizi, je lidský, ochotný, příjemný. Vždy se najde někdo kdo bude pomlouvat, ale z toho ať si pan doktor vrásky nedělá, je to jen lidská závist, zloba. Jen tak dál pane doktore a nenechte se znechutit hloupými názory některých lidí.

velice lidský přístup, ohleduplný, velmi pečlivý, s úžasně citlivým přístupuk k pacientům

Doktor Borovanský je lékař velice vzdělaný a lidsky nesmírně dobrý. Nezmám příliš lékařů, kteří by měli tak velký rozsah odborných znalostí i z jiných oborů jako právě on. Jsem přesvědčena, že pomáhá nezištně a poctivě všem, kteří to potřebují. Kdyby v našem zdravotnictví byli kolegové alespoň z poloviny tak edukovaní a poctiví, to by se tedy pacienti měli!
A hlavně i přes veškerou vstřícnost umí být přímý a pravdivý. A to jsou vlastnosti velké hodnoty. Jde o člověka, který svou profesi vykonává jako poslání.
Milí pacienti, buďte rádi, že jej máte!!!

Panu Borovanskému vděčím za to, že tady ještě jsem. Hrozně moc mi pomohl a dále pomáhá a já mu jsem moc vděčná. Zdenka

Pana doktora mohu jen doporučit. Přestaňme řešit pomluvy! Tak jako všude i zde se holt najdou lidé zlí a nevyrovnaní a proto musí házet špínu a pomluvy na jiné.

Mě pan doktor velmi pomohl a jeho velice milý a lidský přístup se nedá například srovnat s jeho kolegou dr. Pišvejcem, který bere lidi jako kusy. Pro mě je pan Borovanský PAN DOKTOR.

S panem doktorem mám velice dobré zkušenosti, mohu jen doporučit. Ty pomluvy, které tady čtu, jsou naprostý nesmysl o tom svědčí už jen to, že se dotyční neumějí ani podepsat. Naprosto souhlasím s Gluminkou a Aivykem, pan doktor je velice vstřícný a profesionální.

Zdravím pana doktora.
Úplně souhlasím s popsaným názorem "Aivyk".
Kdyby takto lidských lékařů s pochopením bylo více !