MUDr. Vladislav Borovanský

Psychiatr Více

Roudnice nad Labem 2 adresa

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychiatrie Roudnice, s.r.o.

Laskavý vstřícný, dovede naslouchat pacientovi, má pochopení a je citlivý.

Pan doktor je velice inteligentní a vzdělaný člověk, vynikající odborník, jsme rádi, že ho v Roudnici máme...

Velmi mi pomohl, má silný vliv, dokáže uklidnit a najít jiný úhel pohledu na věc. Je velmi věrohodný

Zatím jsem nad míru spokojená. Vždy mě vyjde vstříc i po stránce odborné. Rozebíráme i rodinné vztahy. Prostě je nej....

Nejsem sice pacientem MUDr.Borovanského, je jím však moje manželka, a mohu říci, že pan doktor je z hlediska své odbornosti člověkem na svém místě.
A o to, myslím, právě jde, protože na těchto stránkách hovoříme o hodnocení lékaře. Nebo snad ne?
To, že pan "dokonalý" jej hodnotí jako násosku, či nečistotného člověka je čistě jeho věc. Ale vážený pane, tento, podle vás, násoska již během své praxe dokázal pomoci spoustě lidí. Jste schopen mi odpovědět na otázku, kolika lidem jste se svou svatozáří dokázal pomoci vy?

DrBr. je skvělý člověk. Má-li někdo jiný názor, ať k němu nechodí. Bylo již výše zmíněno, že je to "jen člověk". Pravdu díte, ale ten člověk nám všem dokáže a chce pomoci. Kéž by bylo takových lidí více... Mám ho ráda. Moc! Ať pije či nepije. Má potíže, které nám, pacientům bude těžko sdělovat. Jako každý jiný člověk. Hlavně na tom nezáleží, co se péče o pacienty týče. Co se doktorova zdraví týče, pak ano. Ale je dospělý, moudrý muž. Snad ví, co dělá... Také na něj "nedám dopustit".
Mimo jiné, zkusili jste už MUDr.Pišvejce? Tam zjistíte, o čem je lidský přístup a komu jde o body. Pišvejc by to snad ani neměl dělat

DOBRÝ DEN, VÁŽENÍ, ROZHODLA JSEM SE, ŽE SE PŘÍDÁM K TÁTO DEBATĚ O HODNOCENÍ PANA DOKTORA. JSEM JEHO PACIENTKOU ŘADU LET, JSEM S NÍM SPOKOJENÁ. HODNOTÍME ZDE LÉKAŘE, NE JEJICH SOUKROMÍ.MYSLÍM, ŽE UŽÍVATEL TVU ŘEŠÍ SVÉ STARÉ OSOBNÍ VĚCI. JAK JSEM JIŽ PODOTKLA, PANU DOKTOROVI JAKO LÉKAŘI NEMOHU NIC VYTKNOUT, MOŽNÁ JEN NESPOLEHLIVOST V ČASE. ALE MIMO JINÉ: JSME VŠICHNI JEN LIDÉ.

Jsem pacientka MUDr. Borovanského již od začátku doby jeho působení v Roudnici. Za celou tu dost dlouhou dobu jsem nepoznala lepšího lékaře a zároveň člověka.
Nedám na něho dopustit, neboť to, co pro mne udělal se nedá zapomenout! Zachránil mi život v době, kdy jsem uvažovala o tom, ho ukončit neboť to, co jsem vnitřně prožívala bylo duševní peklo, a kdo neprožil, neuvěří.
Nejenom že mi velice pomohl najít zase sebe samu, začít zase normálně a důstojně žít a zažívat pocity, které považují druzí lidé za samozřejmé.
Pomohl mi velice i v léčbě mé chronické nemoci, která mi velice znepříjemňovala život ne zrovna lehkou komplikací. A právě pan doktor pro mne udělal nejvíc co udělat mohl. V té době jsem strávila u jiných lékařů nekonečné hodiny a byla jsem z toho už tak zoufalá, že se samozřejmě velice zhoršila moje psychika.
Ale o tom všem bych musela napsat malý román, což není zde možné.
Na závěr tedy chci vyslovit názor, že pan doktor je člověk s velkým srdcem, velkou empatií, obětavostí, altruismem a jeho přístup k pacientovi je velice lidský a hlavně mu záleží v první řadě na pacientovi, nikoli na počtu bodů, jako je to v mnoha jiných případech, které jsem zažila vlastní zkušeností.
A pokud má nějaké slabosti, tak chci podotktknout, že není Spasitel, ale pouze člověk , který má svá slabá místa jako každý jiný, ale bohužel je podstatně přísněji lidmi hodnocen, protože je jak se říká lidově - " moc vidět ".
Každý vždycky více vidí u lidí bohužel to špatné, ale na to dobré se jaksi zapomíná.
Díky moc Vám pane doktore za vše, co jste pro mne udělal a jsem velice vděčná, že mohu být právě já vaší pacientkou.

Pan doktor mi velmi pomohl a pomáhá dál! Moc mu děkuju!