MUDr. Vladislav Borovanský

Psychiatr Více

Roudnice nad Labem 2 adresa

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Jiný

Pan doktor je za mě naprosto výborný, byť jsem u něj sice zatím jen krátce. Kromě předepisování léků je zároveň empatický, k pacientům přistupuje individuálně, poradí ohledně lidského řešení problémů, všechny nejasnosti vysvětlí a pomůže i po odborné stránce. V čekárně je to sice někdy na chvíli čekání, ale obzvlášť v tomto oboru je to asi očekávatelné, že se někdy některý pacient se zdrží déle. A 100krát lepší mít si tu chvíli počkat a dostat správnou pomoc a léčbu, než naopak.

Pan doktor Borovanský je člověk na svém místě, empatický se srdcem na pravém místě....nedávno jsem se s ním radila pomocí sms, byla jsem už zoufalá ze svých zdravotních problémů.... Nabídl mi hned nezištnou pomoc a pomohl i nad rámec jeho "povinností"! Vše mi vysvětlil do podrobna, předepsal mi léčiva, která mi velice pomohla, (trpím obrovskými bolestmi - v blízkém čase operace páteře)., nemohu říci o něm jediné špatné.....mám ho velmi ráda a velice si ho vážím, již v delší minulosti mi doslova zachránil život, a za to mu nepřestanu být nikdy vděčná.....!

Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Jiný

super nejlepší. zajimajiho pacienti lidský přístup. vyjde vstříc. velice inteligentní. není lepšího psichiatra.děkuji

Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Úzkost

Pana doktora navštěvuji již několik let a je potřeba zdůraznit,že má neuvěřitelnou trpělivost. Atmosféra, při konzultacích je naprosto pohodová, klidná. Pan doktor vyslechne, poradí, pomůže. Doporučuji!

Pan doktor je jedinečný - vnímavý, lidský a moudrý. Škoda, že takových lékařů není více. Kateřina

Za svůj život jsem chodil ke třem psychiatrům a pan Borovanský z nich byl rozhodně nejlepší.Howg!

Každej tu říká jak ordinuje opilý atd,když vám to tak vadí,tak tam nelezte a běžte si jinam...mě osobně vždycky pomohl,ikdyž tam nejsem tak často ptž nemám čas,ale vždycky mě vyslechl,pomohl a mám ho rád...je taky člověk a má určitě své problémi jako každej druhej,my chodíme s problémama k němu a on má dělat co?ke mě chodit tolik lidí rešit problémi tak asi bych už nevěděl coby,ale on to zvládá bravůrně...Ty co si jen stěžují můžu říct jen jedno:nelezte tam a je to....Pan Bóra je prostě skvělej :-)

Pokud by každý lékař přistupoval k pacientům jako pan doktor Borovanský, který svým lidským a fundovaným přístupem dokáže pomoci každému, kdo to potřebuje, bylo by naše zdravotnictví skutečně na skvělé úrovni.
S doktorem Borovanským mám dlouholeté, více než dobré zkušenosti. Pomohl mi dokonce i v případě, když moje obvodní lékařka svým šlendriánským přístupem nedokázala rozpoznat moje docela závažné onemocnění. Suploval povinnosti mé lékařky a díky vyšetřením na odborných pracovištích, který mi dr.Borovanský zajistil, mají moje děti děti ještě mámu a vnoučata babičku.
Děkuji panu doktorovi, a zcela veřejně mu zde vzdávám veliký dík.
A pro vás, kdo by jste chtěli pana doktora "oblbnout" a hrát to přes něho na důchod, máte smůlu. Své práci rozumí a simulanta dokáže zacítit již v čekárně. A odtud zřejmě také pramení ta zášť a pomluvy o alkoholismu.
Zdena N.

Dobrý večer,na pana doktora mám názor takový že mi vždy výjde vstříc,vyslechne mě,na vše mi jasně odpovídá a vím že,když potřebuji k němu na kontrolu dříve než až na kdy jsem objednaná tak nikdy neodmítne a pomůže!!! Ti co na něj mají špatný názor tak asi je to tak jak p.Borovanský psal.

Je dobrý