Vladimíra Poláková, pediatr Praha

MUDr. Vladimíra Poláková

Pediatr

Koněvova 221, Praha
Praktický dětský a dorostový lékař

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický dětský a dorostový lékař

Paní doktorka šla do důchodu a moc mi chybí.Byla nejlepší.Laskavý přístup jak k rodičům tak i k dětem. Schází nám i sestřička.

S paní dokoktorkou Polákovou jsme spokojeni,chodím k ní s dcerou už 6 let a nikdy u nás nic nezanedbala,je velice milá a proto se k ní dcera nebojí chodit,i sestřička je velice ochotná. Čekárna by sice chtěla drobné změny,ale věřím,že se tak brzy stane.

Paní doktorka mě za celá léta strašlivě rozmazlila, nikdy mi necpala zbytečně antibiotika, věděla, že se z většiny dostanu sama, a tak mi dávala jen alternativní pomoc. Je pečlivá, milá, ochotná a chodím k ní ráda.

Paní doktorka i sestřička jsou neobyčejně vlídné a hodné, jak na děti, tak na rodiče. Mají to dobře zorganizované, objednávají na přesnou hodinu, málokdy dlouho čekáme. Paní doktorka nás do ničeho nenutí, ale přitom poskytne potřebné informace. Nezatěžuje dítě léky zbytečně a nabízí i alternativní způsoby léčby. Chodila jsem k ní sama jako dítě a nyní se dvěma svými dětmi a jsem moc spokojená.
Jediná výtka-čekárna i ordinace by mohly být hezčí na pohled, lépe zařízené, trochu se tam v tomto ohledu zastavil čas.
Ale z lékařského a lidského hlediska mohu jen doporučit.

MUDr. Vladimíře Polákové mohu poděkovat za pomoc v těžkých chvílích prvorodičky, za rady při výchově a samozřejmě za zdraví své čtyřleté dcerky.
Děkujeme, Monika Marková s dcerou Sárou Markovou.

Nic nezanedbá. Je pečlivá a velmi milá. Člověk se jí nebojí nic říct a poradit se s ní. Nikdy neodbývala pacienty jen antibiotiky. Zamýšlí se nad tím, kde je problém a ze způsobů léčby vybírá ten nejvhodnější.
Důvěřuji jí.
PS.: Mám tři děti

maximalni spokojenost. vychazi vstrict. mila a trpeliva k detem. Pripustna jinym nazorum. Nikdy jsem se s takovym lekarem nesetkala. Jednoduse se vymika tomu lekarskemu neomilnemu bozstvu.

velmi pecliva

Výborná. Skvělý přístup k dětem, vše pečlivě prohlédne, nic nezanedbá. Milá sestřička.

Také jsem velmi spokojená a plně souhlasím s paní Jirušovou. Paní doktorka má skvělý přístup k dětem, peečlivá a pozorná, má vynikající znalosti, sleduje i různé aktuální okolnosti.