Vladimíra Poláková, pediatr Praha

MUDr. Vladimíra Poláková

Pediatr

Koněvova 221, Praha
Praktický dětský a dorostový lékař

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce chodím se svou nyní půlroční dcerou a musím říct, že je k nám velice milá a vstřícná. Vždy nás vezme a udělá si na nás čas. Co mi u ní ale chybí je jistota a větší angažovanost z její strany, příjde mi že se neumí příliš rozhodovat v postupu a hodně to nechává na nás rodičích. Víc bych ocenila rázovitost: "bude to tak a tak, protože tak je to nejlepší." Takhle si připadám že kolikrát spíš něco navrhuji já a doktorka to pouze schválí. Ale zase na druhou stranu je pečlivá a nic nepodcení. Než naočkuje raději si podrobně ověří zda je vše v pořádku. Myslím si že v Praze jsou mnohem horší pediatři, ale také i lepší. Doporučuji tak napůl

K paní doktorce chodím se synem. Je sice milá, hodná a zkušená, ale mě třeba nevyhovuje, že za ni často "ordinuje sestřička" a nikdy od ní nedostanu 100% odpověď na otázku - prakticky všechna rozhodnutí nechává na mě s odpovědí "to víte". Takže si všechno ověřuji a zjišťuji na internetu.
Hlavně ale jak čekárna, tak ordinace vypadá, že se v ní velice dlouho neuklízelo a od doby socialismu také mnoho nezměnilo - až na nevábně vypadající hračky, kterých se bojím dotknout.

Je výborná.