Praktický dětský a dorostový lékař
Koněvova 221, Praha

Umístění: Praktický dětský a dorostový lékař

Paní doktorka šla do důchodu a moc mi chybí.Byla nejlepší.Laskavý přístup jak k rodičům tak i k dětem. Schází nám i sestřička.

K paní doktorce chodím se svou nyní půlroční dcerou a musím říct, že je k nám velice milá a vstřícná. Vždy nás vezme a udělá si na nás čas. Co mi u ní ale chybí je jistota a větší angažovanost z její strany, příjde mi že se neumí příliš rozhodovat v postupu a hodně to nechává na nás rodičích. Víc bych ocenila rázovitost: "bude to tak a tak, protože tak je to nejlepší." Takhle si připadám že kolikrát spíš něco navrhuji já a doktorka to pouze schválí. Ale zase na druhou stranu je pečlivá a nic nepodcení. Než naočkuje raději si podrobně ověří zda je vše v pořádku. Myslím si že v Praze jsou mnohem horší pediatři, ale také i lepší. Doporučuji tak napůl

S paní dokoktorkou Polákovou jsme spokojeni,chodím k ní s dcerou už 6 let a nikdy u nás nic nezanedbala,je velice milá a proto se k ní dcera nebojí chodit,i sestřička je velice ochotná. Čekárna by sice chtěla drobné změny,ale věřím,že se tak brzy stane.

Paní doktorka mě za celá léta strašlivě rozmazlila, nikdy mi necpala zbytečně antibiotika, věděla, že se z většiny dostanu sama, a tak mi dávala jen alternativní pomoc. Je pečlivá, milá, ochotná a chodím k ní ráda.

Paní doktorka i sestřička jsou neobyčejně vlídné a hodné, jak na děti, tak na rodiče. Mají to dobře zorganizované, objednávají na přesnou hodinu, málokdy dlouho čekáme. Paní doktorka nás do ničeho nenutí, ale přitom poskytne potřebné informace. Nezatěžuje dítě léky zbytečně a nabízí i alternativní způsoby léčby. Chodila jsem k ní sama jako dítě a nyní se dvěma svými dětmi a jsem moc spokojená.
Jediná výtka-čekárna i ordinace by mohly být hezčí na pohled, lépe zařízené, trochu se tam v tomto ohledu zastavil čas.
Ale z lékařského a lidského hlediska mohu jen doporučit.

MUDr. Vladimíře Polákové mohu poděkovat za pomoc v těžkých chvílích prvorodičky, za rady při výchově a samozřejmě za zdraví své čtyřleté dcerky.
Děkujeme, Monika Marková s dcerou Sárou Markovou.

Mam male miminko a k pani doktorce jsme se dostali, jelikoz mel nas pan doktor dovolenou.......ABSOLUTNE vubec nedoporucuji, pani doktorka neni clovek na svem miste, po svych letech praxe neni schopna poznat, ze je dite nadmute, trpi prdicky a misto toho nas honila po nemocnicich po vsech moznych vysetrenich........ Pro to male dite je to obrovska stresujici zatez.........priste nez jit k pani doktorce, radeji vyhledam rovnou pohotovost v nemocnici.........nic jsem se od ni nedozvedela, same to vite a tak............nedokazala poradit......... bohuzel sestra je take dost nevrla a neochotna, opravdu nic moc.....................zklamali me velmi......s malym ditetem bych k takovemu pediatrovi chodit nechtela....

K paní doktorce chodím se synem. Je sice milá, hodná a zkušená, ale mě třeba nevyhovuje, že za ni často "ordinuje sestřička" a nikdy od ní nedostanu 100% odpověď na otázku - prakticky všechna rozhodnutí nechává na mě s odpovědí "to víte". Takže si všechno ověřuji a zjišťuji na internetu.
Hlavně ale jak čekárna, tak ordinace vypadá, že se v ní velice dlouho neuklízelo a od doby socialismu také mnoho nezměnilo - až na nevábně vypadající hračky, kterých se bojím dotknout.

Nic nezanedbá. Je pečlivá a velmi milá. Člověk se jí nebojí nic říct a poradit se s ní. Nikdy neodbývala pacienty jen antibiotiky. Zamýšlí se nad tím, kde je problém a ze způsobů léčby vybírá ten nejvhodnější.
Důvěřuji jí.
PS.: Mám tři děti

maximalni spokojenost. vychazi vstrict. mila a trpeliva k detem. Pripustna jinym nazorum. Nikdy jsem se s takovym lekarem nesetkala. Jednoduse se vymika tomu lekarskemu neomilnemu bozstvu.