Vladimíra Paseková, gynekolog Praha

Genitrix s.r.o. - Soukromá gynekologická praxe

Na Dlouhé mezi 4/12, Praha 12, Praha
PRONATAL Sanatorium

Umístění: Genitrix s.r.o. - Soukromá gynekologická praxe

Chodím k paní doktorce roky, ale myslím, že tentokrát už to bylo naposled. Dříve jsem byla spokojená, protože mi vyhovovala emailová komunikace, vše rychle a snadno vyřízeno... A ani mi nebylo líto té pětistovky. Ale postupně mi začaly vadit různé věci. Ani jedenkrát mi nezkontrolovala prsa nebo neudělala ultrazvuk - věci, které moje gynekoložka na malém městě dělala automaticky při každé preventivce a zadarmo (respektive z pojišťovny). Dvakrát po sobě jsem si stěžovala na nějaký problém, který nijak efektivně neřešila. Jednou jsem byla opravdu vážně nemocná přes ledviny, šla za ní, protože jsem si ze začátku myslela, že je to nějaký vaginální zánět, zase vyplázla peníze, ale ona nepoznala nic, řekla mi, že jsem zdravá a poslala mě domů. O dva dny později jsem musela dostat v nemocnici okamžitou injekci koňské dávky antibiotik, protože jsem měla akutní zánět ledvin. Vím, že je gynekoložka a ne všeobecný lékař nebo specialista na ledviny (nefrolog?), ale aby mi řekla, že jsem úplně zdravá a nepoznala vůbec nic? Snad má i obecné lékařské vzdělání, ne? Dříve mi přišla milá, ale postupně čím dál méně, naposledy se ani jednou neusmála, i když jsem se snažila humorem nadlehčit tu nepříjemnou situaci, kterou návštěva gynekologie je. Vyšetření u ní bylo pro mě vždy trochu bolestivé, ale teď naposledy fakt extrémně - až jsem zasykla bolestí, ale doktorka se ani nezarazila... Vrcholem bylo, když si ještě se mnou v ordinaci odběhla vyřešit soukromý hovor, který trval déle, než celá moje "konzultace"! Chápu, že to mohlo být důležité, ale v tenhle moment mi přijde 500 Kč dost neadekvátní za nepříjemné a velmi bolestivé vyšetření, kdy déle čekám na doktorku, než si vyřídí hovor, než jak dlouho se věnuje mně. Sečteno a podtrženo, jestli se na tuhle kliniku ještě vrátím, tak rozhodně k jiné lékařce.

Tak tohle me velmi zklamalo, prisla jsem k ni jako nova pacientka v domneni, ze se na me podiva a za ten jeji poplatek mi udela aspon zakladni vysetreni. Nestacila jsem se divit, kdy mi po par zakladnich otazkach poslala domu s tim ze mam prijit za rok... Coze? Tak jsem se zeptala co ultrazvuk, co nejaky vyter, co cytologie? Ona mi rekla, ze cyto je asi za 1000, vyter za 200 nebo 300, UZ cca 500... plus ten jeji poplatek 500. Ale ze to prej nepotrebuju, ze jsem prej zdrava. A to vi jak, kdyz se na me nepodivala ani? No, za ustni konzultaci jsem dala 500, s tim ze si mam za rok pripravit 1300 minimalne, 500 jeji poplatek, 500 UZ a 300 vyter. Sla jsem s ni, protoze jsem si myslela ze bude lepsi nez muj lekar pres pojistovnu.. Haha. Muj mi dela UZ a cyto 2x rocni, aniz bych mu neco rekla nebo o to pozadala a vse je hrazeno pojistovnou. Dnesni navsteva byla vysmech.