Jiráskova 1167, Vodňany
Praktický lékař pro dospělé

Velmi vstřícná, ochotná a komunikativní, na první pohled je vidět že ji práce baví. :)

X

Paní Dr. Jabůrková je nejlepší lékařka. Chtěl bych jí moc poděkovat za její laskavost a správné určení mé diaknosy.
Její ses. je sice rázná, ale velice zkušená osoba, která je velkou oporou této obvodní lékařky. V dnešní době se hodně kritizuje, nefungují mezilidské vztahy a snadno se přehlíží dobré věci.

je fakt bezva kočka

Paní doktorka je úzasný člověk, příjemný a velice ochotná. Nechápu, jak si může nechat tak PŘÍŠERNĚ NEOCHOTNOU a NEPŘÍJEMNOU zdrav. sestru. Pí. Pavlíčková je naprosto unikátní příklad chodící NEOCHOTY. Odcházím od pí. doktorky je kvůli její UKRUTNÉ zdrav. sestře. Paní doktorko, Vám děkuji. Barfusová Milena, Pohorovice

Jsem spokojený s vynikající domluvou a se snahou najít nejlepší cestu k léčení.

Mohu říci, že jsem spokojen jak s přístupem paní doktorky, tak i sestry. A zajímalo by mě jestli ty lidé, co o sestře tady píšou samá negativa ( i ti co v hodnocení mají pravopisné chyby viz. JAJA ), by byli, tak odvážní a řekli to sestře do očí a neschovávali se za anonimitu internetu. Český člověk je odvážný akorát tehdy, když je v anonimitě. A věřím i tomu, že zrovna ty, kterým není sestřička po vůli, tak jsou agorantní a nenechají si nic vysvětlit!

Paní doktorka je super, vždy ráda pomůže a je moooc ochotná!!! Ale o pani Pavlíčkové ako sestře se to říct rozhodně nedááá!!! Je neříjemná, nesimpatická, pořád a stále protivná a ochotná už vůbec ne!!! Člověk když po ni něco chce tak se hned rozčiluje, nu hrůůůůůůzaaaaaa. Měli by kí vyměnit pač stím jijím přístupem za chvíli pani doktorka příjde i lidi jestli tam sestřička zůstane i na dále.

Zastupuje mého ošetřujícího lékaře ... doporučuji a asi přejdu ...

Paní doktorka je super,co dodat........

Nemůžu si stěžovat na pani doktorku ani na její sestřičku