Jiráskova 1167, Vodňany
Praktický lékař pro dospělé

Tak nevím, za sedm let jsem byla nemocná dvakrát, jednou jsem potřebovala jenom štempla do těhotenské průkazky. Mé poznatky jsou takové: Pokaždé si počkáte a to minimálně hodinu. Smiřte se s tím, že třeba dvacet minut sestra nevyleze ze dveří, i když v ordinaci není žádný pacient, asi holky dlouho pijou kafe. I když sedíte v jedenáct v čekárně a má se ordinovat do půl jedné, může se vám stát, že po těch dvaceti minutách vám sestra oznámí, že dnes už vás neošetří. Ale jakkoli je neprůstřelná v čekárně, v ordinaci u doktorky se z ní stane milius.
Paní doktorka je milá, zatím jsem s ní neměla problém, že by mě odbyla nebo jinak poškodila. Oceňuji její přístup k předepisování ATB pokud nejsou třeba.
Každopádně ta sestřička jí to všechno docela kazí. A i kdyby byla milionová, tak mi vadí, že je imrvére v jedné místnosti a slyší každé slovo.

Paní doktorka je velmi příjemná, na její sestru mám opačný názor než paní Zdena. Vždy vyjde vstříc a mohu se na ni vždy obrátit.

velice dobrá lékařka,pečlivá,vstřícná,milá,dojem kazí pouze její neochotná,protivná sestra doporučujeme ji rychle vyměnit

Je to velice pečlivá lékařka s velikou erudicí. S MUDr. Kotěšovcem, po kterém převzala ordinaci se to nedá vůbec srovnávat, ten stanovoval diagnózu tím způsobem, že koukal z okna, poslouchal co mu pacient říká a poté se podíval do krku. Ještě, že paní doktorka nastoupila na jeho místo. Konečně se člověk nemusí bát, že by přechodil či zanedbal nějakou nemoc.