Smetanova 764, Kolín
Ordinace PL pro dospělé

Co clovek, to nazor! Kdykoliv, cokoliv (v ramci pomoci pacientovi) pristup, pomoc, rada, leceni, zajem! Vse na vybornou! Neni treba psat vice. Kazdy at si dela obrazek sam!

Jsem nadšen z báječného přístupu k pacientům .Mohu ji jen doporučit . Poprvé v životě jsem zachytil nějaký zájem o zdraví pacienta. Vít Vála

S paní doktorkou jsem spokojen. Komunikativní, vstřícná. Doporučuji.

100%tně souhlasím s hodnocením pána z 1.června 2010. Paní doktorka Fleischmannová i její sestřička pí Benešová jsou opravdu na svém místě.K paní doktorce chodím již řadu let (co nastoupila na polikliniku v Kolíně po MUDr.Procházkové) a nemohu si na ni stěžovat. Přístup pí doktorky (i sestřičky) ke mně je vždy plný porozumění. Udělá si čas vyslechnout co mě trápí, pokud je to v její moci na místě pomůže, poradí,popřípadě pošle na vyšetření. I potom se zajímá jak vše dopadlo. K vyjádření paní- slečny? K z 28.6.2012 jak může psát hodnocení na doktorku Fleischmannovou, když neví s kým telefonovala. V prvé řadě se měla zeptat s kým hovoří. Prostě někteří lidé jsou stále nespokojeni a "musí hanět" ať je to pravda nebo ne. Je to právě cca 14 dní co paní doktorka převzala do své péče mého vnuka a to bez jakýchkoli problémů. Paní doktorko, budete-li toto číst, je mé
hodnocení Vás (i sestřičky pí Benešové) jako lékařky i jako člověka VELMI DOBRÉ. Díky za vše Blanka N

super

Paní doktorka Fleischmannová je velmi zodpovědná, pečlivá a schopná. I když k ní chodím (naštěstí) pouze čas od času na preventivní prohlídky, pamatuje si, jaké zdravotní komplikace jsem kdy měla. Nedávno jsem u ní byla na prohlídce a EKG v souvislosti s těhotenstvím, nenechala mě jako těhulku čekat dlouho v čekárně, abych ještě něco nechytla. Velmi lidsky jsme si popovídaly o tom, co těhulky trápí, pověděla mi své názory a postřehy, abych měla i jiný úhel pohledu.
I sestra je velmi schopná a příjemná, má chod ordinace dobře zorganizovaný.
Určitě doporučuji!

nejlepší

nejlepší pro pacienta nejlepší pro člověka ,sestřička vyborna hodna nikdy mi nepřipaala rázná jak tu někteří píší...jsem vděčna že mohu byt jejím pacientem.

Mohu jen dodat, že jsem nepoznal lepšího lékaře než je pí doktorka Flaschmannová. Zajímá se o stav pacienta, i když k ní již nemůže ze zdravotních důvodů docházet do ordinace a marodí doma.
Její přístup je fantastický nejen po stránce odborné, ale i lidské.

Neznám lepší lékařku. Je velmi milá, vstřícná a ochotná. Děkuji osudu, že mohu být v její péči.Paní doktorka mě moc pomohla a pomáhá. Paní doktorko moc děkuji.Anna K.