Smetanova 764, Kolín
Ordinace PL pro dospělé

Paní doktorka umí chlácholit a vše takříkajíc "okecat"! Jsem přesvědčen, ze zkušenosti dobře vím, že paní doktorku poměrně často prostě nezajímá názor odborného lékaře! Podle toho také vypadá její lékařská péče, která se postupem jejího "úřadování" celkem progresivně horší! Paní doktorka se o pacienta a jeho zdraví zajímá často pouze takříkajíc "na oko"! Nadstandardní vztahy se "sociálkou", "zdravotní pojišťovnou" a v neposlední řadě i s "obchodními zástupci" farmaceutických společností prostě a jednoduše "vynášejí" více, než přiměřená odměna praktického lékaře za kvalitně odvedenou práci pro pacienty včetně dobrého pocitu z uzdravených, vyléčených lidí... Paní doktorka je rozhodně moc milá, určitě moc sympatická dáma, která působí nejen na pacienty loajálně, věrohodně, ale to je pro moderní a správnou léčbu, pro blaho pacientů poněkud málo a samo o sobě to lidem nijak zvlášť nepomůže. Bohužel...

Dobrý den,
na základě zde uvedených pozitivních ohlasů(nutno dodat, že poslední je cca půl roku starý) jsem kontaktovala ordinaci p. doktorky s dotazem na stav přijímání nových pacientů. Hlas v telefonu se nepředstavil, takže bych ani nevěděla, kam jsem se dovolala a od začátku se mnou mluvil tónem "co si vůbec dovoluji vyrušovat a nové pacienty si můžeme vybírat,tak bacha na to". Vrchol přišel ve chvíli, kdy jsem sdělila jméno zdravotní pojišťovny (jakože s tím jinde problém nemám) a hlas mě odbyl s tím, že tuhle pojišťovnu ,,zrovna nemusí". Jo, není každý den posvícení :oP

>>Blanka:
Samozřejmě, že jsem se zeptala, kam jsem se dovolala a byla to skutečně ordinace mudr. Fleischmannové, ale jestli jsem mluvila se sestřičkou nebo s doktorkou, to už nevím. Vaše pozitivní zkušenosti Vám samozřejmě přeju, ale s podobným jednáním jsem se dlouho nesetkala a ke slušnosti mělo daleko, tak jsem měla potřebu podělit se v diskuzi. (avšak nevypisovat telefonní hovor slovo od slova..)

lékařka mi jednou nedoléčila pyelonefritis a podruhé ji nerozpoznala - následovala hospitalizace