Ordinace PL pro dospělé
Smetanova 764, Kolín

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Za sebe nedoporučuji. Neprofesionální, arogantní jednání a naprostý nezájem. Sestra protivná vždy a na všechny.

Paní doktorka je profesionální a člověk se u ní cítí v bezpečí.

Mnoho doktorů má tendence stav pacienta zlehčovat, ale v tomto případě to skutečně není pravda. Paní doktorka je vtipná, vstřícná a poctivá.

Co clovek, to nazor! Kdykoliv, cokoliv (v ramci pomoci pacientovi) pristup, pomoc, rada, leceni, zajem! Vse na vybornou! Neni treba psat vice. Kazdy at si dela obrazek sam!

Paní doktorka umí chlácholit a vše takříkajíc "okecat"! Jsem přesvědčen, ze zkušenosti dobře vím, že paní doktorku poměrně často prostě nezajímá názor odborného lékaře! Podle toho také vypadá její lékařská péče, která se postupem jejího "úřadování" celkem progresivně horší! Paní doktorka se o pacienta a jeho zdraví zajímá často pouze takříkajíc "na oko"! Nadstandardní vztahy se "sociálkou", "zdravotní pojišťovnou" a v neposlední řadě i s "obchodními zástupci" farmaceutických společností prostě a jednoduše "vynášejí" více, než přiměřená odměna praktického lékaře za kvalitně odvedenou práci pro pacienty včetně dobrého pocitu z uzdravených, vyléčených lidí... Paní doktorka je rozhodně moc milá, určitě moc sympatická dáma, která působí nejen na pacienty loajálně, věrohodně, ale to je pro moderní a správnou léčbu, pro blaho pacientů poněkud málo a samo o sobě to lidem nijak zvlášť nepomůže. Bohužel...

Jsem nadšen z báječného přístupu k pacientům .Mohu ji jen doporučit . Poprvé v životě jsem zachytil nějaký zájem o zdraví pacienta. Vít Vála

S paní doktorkou jsem spokojen. Komunikativní, vstřícná. Doporučuji.

na základě zde uvedených pozitivních ohlasů(nutno dodat, že poslední je cca půl roku starý) jsem kontaktovala ordinaci p. doktorky s dotazem na stav přijímání nových pacientů. Hlas v telefonu se nepředstavil, takže bych ani nevěděla, kam jsem se dovolala a od začátku se mnou mluvil tónem "co si vůbec dovoluji vyrušovat a nové pacienty si můžeme vybírat,tak bacha na to". Vrchol přišel ve chvíli, kdy jsem sdělila jméno zdravotní pojišťovny (jakože s tím jinde problém nemám) a hlas mě odbyl s tím, že tuhle pojišťovnu ,,zrovna nemusí". Jo, není každý den posvícení :oP

>>Blanka:
Samozřejmě, že jsem se zeptala, kam jsem se dovolala a byla to skutečně ordinace mudr. Fleischmannové, ale jestli jsem mluvila se sestřičkou nebo s doktorkou, to už nevím. Vaše pozitivní zkušenosti Vám samozřejmě přeju, ale s podobným jednáním jsem se dlouho nesetkala a ke slušnosti mělo daleko, tak jsem měla potřebu podělit se v diskuzi. (avšak nevypisovat telefonní hovor slovo od slova..)

100%tně souhlasím s hodnocením pána z 1.června 2010. Paní doktorka Fleischmannová i její sestřička pí Benešová jsou opravdu na svém místě.K paní doktorce chodím již řadu let (co nastoupila na polikliniku v Kolíně po MUDr.Procházkové) a nemohu si na ni stěžovat. Přístup pí doktorky (i sestřičky) ke mně je vždy plný porozumění. Udělá si čas vyslechnout co mě trápí, pokud je to v její moci na místě pomůže, poradí,popřípadě pošle na vyšetření. I potom se zajímá jak vše dopadlo. K vyjádření paní- slečny? K z 28.6.2012 jak může psát hodnocení na doktorku Fleischmannovou, když neví s kým telefonovala. V prvé řadě se měla zeptat s kým hovoří. Prostě někteří lidé jsou stále nespokojeni a "musí hanět" ať je to pravda nebo ne. Je to právě cca 14 dní co paní doktorka převzala do své péče mého vnuka a to bez jakýchkoli problémů. Paní doktorko, budete-li toto číst, je mé
hodnocení Vás (i sestřičky pí Benešové) jako lékařky i jako člověka VELMI DOBRÉ. Díky za vše Blanka N

super

Paní doktorka Fleischmannová je velmi zodpovědná, pečlivá a schopná. I když k ní chodím (naštěstí) pouze čas od času na preventivní prohlídky, pamatuje si, jaké zdravotní komplikace jsem kdy měla. Nedávno jsem u ní byla na prohlídce a EKG v souvislosti s těhotenstvím, nenechala mě jako těhulku čekat dlouho v čekárně, abych ještě něco nechytla. Velmi lidsky jsme si popovídaly o tom, co těhulky trápí, pověděla mi své názory a postřehy, abych měla i jiný úhel pohledu.
I sestra je velmi schopná a příjemná, má chod ordinace dobře zorganizovaný.
Určitě doporučuji!