Vladimíra Bilská, diabetolog Přerov

Vladimíra Bilská

Diabetolog, Internista

Kratochvílova 13, Přerov
Odborný lékař diabetologie

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Bez této lékařky bych asi již nežil, anebo s velkými problémy. vždy mi pomohla eventuelně věděla ke kterému dalšímu odborníkovi mne poslat, například při změně očního lékaře. Mám 66 roků, diabet mám jiř 39 let a k "P"aní doktorce chodím při svém předcházejícím stěhování již 33 let.

Paní doktorka je skvělá a profesionální lékařka, stejně tak i sestřička pí Habáňová, obě se vzdělávají v novinkách. A při problému s kompenzací, jsme mohla dokonce zavolat paní doktorce i na soukromou linku...a podotýkám, že nejsem důchodce...opravdu mi vždy pomohla a směrovala mě na správnou cestu.
Lenka Fabová

Léčím se u MUDr. Bílské skoro 30 let a neznám lepšího lékaře. Vždy perfektní péče, lidský přístup a bezproblémová komunikace. Nemám nejmenší důvod měnit lékaře. K příspěvku, který je uvedený v diskuzi bych jen dodal, že kompenzační část při zjištěná diabetu je nutná při hospitalizaci v nemocnici, nikoli ambulantně. Ambulantně se dá diabetes léčit právě až po zkušenostech, které získáte v nemocnici (komunikace s lékařem 24 hodin denně). A pro neschopenku si chodím stejně jako většina lidí k obvodnímu lékaři.

systémově vede, sleduje,léčí pacienta