Vladimíra Bilská, diabetolog Přerov

Vladimíra Bilská

Diabetolog, Internista

Kratochvílova 13, Přerov
Odborný lékař diabetologie

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Velká nespokojenost,hledám jiného diabetologa.

Problém s vypsáním neschopenky při zjištění závažného diabetes (dnes již vím, že je to finanční zátěž pro ordinaci lékaře). Je dobré, když má pacient po oznámení diagnózy se závislostí na inzulínu určitý čas na srovnání se se svým stavem, alespoň v mém případě by mi to velmi pomohlo, jsem totiž v zaměstnání velmi vytížená, a to až tak, že někdy mám problém po aplikaci anzulínu stačit přijmout nějakou potravu tak, abych se nedostala do hypoglykemie. Musím přijímat návštěvy "zvenčí" a je pro mne velmi nepříjemné, když se jim nemohu věnovat z důvodu ztráty vědomí. Stačí mít jen nějaký čas na "nacvičení" těchto stavů a všechno může být s pochopením a respektem zaměstanavatele jinak. S péčí paní doktorky jsem byla velmi zklamaná, už jsem se zorientovala a jsem v péči jiného lékaře, resp. lékařky. Péči paní doktorky Bílské doporučuji pacientům v důchodovém věku - pracovní neschopnost není třeba vypisovat. U mne zapomněla i na nárok na edukační pobyt. Kdybych se za něj nezeptala, lázně bych asi neměla. Řešit stres ze vzniklého závažného onemocnění medikamenty, ovlivňujícími psychiku, není vždy nuté, stačí jen čas na srovnání se s novým stavem, zvláště krátce po úmrtí rodiče, po kterém jsem tuto genetickou dispozici zdědila.