Odborný lékař diabetologie
Kratochvílova 13, Přerov

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Odborný lékař diabetologie Jiný

Vynikající lékař, vynikající sestřička, opravdu sehraný tým při poskytování péče o pacienta

Moc děkuji

Velká nespokojenost,hledám jiného diabetologa.

Bez této lékařky bych asi již nežil, anebo s velkými problémy. vždy mi pomohla eventuelně věděla ke kterému dalšímu odborníkovi mne poslat, například při změně očního lékaře. Mám 66 roků, diabet mám jiř 39 let a k "P"aní doktorce chodím při svém předcházejícím stěhování již 33 let.

Paní doktorka je skvělá a profesionální lékařka, stejně tak i sestřička pí Habáňová, obě se vzdělávají v novinkách. A při problému s kompenzací, jsme mohla dokonce zavolat paní doktorce i na soukromou linku...a podotýkám, že nejsem důchodce...opravdu mi vždy pomohla a směrovala mě na správnou cestu.
Lenka Fabová

Léčím se u MUDr. Bílské skoro 30 let a neznám lepšího lékaře. Vždy perfektní péče, lidský přístup a bezproblémová komunikace. Nemám nejmenší důvod měnit lékaře. K příspěvku, který je uvedený v diskuzi bych jen dodal, že kompenzační část při zjištěná diabetu je nutná při hospitalizaci v nemocnici, nikoli ambulantně. Ambulantně se dá diabetes léčit právě až po zkušenostech, které získáte v nemocnici (komunikace s lékařem 24 hodin denně). A pro neschopenku si chodím stejně jako většina lidí k obvodnímu lékaři.

Problém s vypsáním neschopenky při zjištění závažného diabetes (dnes již vím, že je to finanční zátěž pro ordinaci lékaře). Je dobré, když má pacient po oznámení diagnózy se závislostí na inzulínu určitý čas na srovnání se se svým stavem, alespoň v mém případě by mi to velmi pomohlo, jsem totiž v zaměstnání velmi vytížená, a to až tak, že někdy mám problém po aplikaci anzulínu stačit přijmout nějakou potravu tak, abych se nedostala do hypoglykemie. Musím přijímat návštěvy "zvenčí" a je pro mne velmi nepříjemné, když se jim nemohu věnovat z důvodu ztráty vědomí. Stačí mít jen nějaký čas na "nacvičení" těchto stavů a všechno může být s pochopením a respektem zaměstanavatele jinak. S péčí paní doktorky jsem byla velmi zklamaná, už jsem se zorientovala a jsem v péči jiného lékaře, resp. lékařky. Péči paní doktorky Bílské doporučuji pacientům v důchodovém věku - pracovní neschopnost není třeba vypisovat. U mne zapomněla i na nárok na edukační pobyt. Kdybych se za něj nezeptala, lázně bych asi neměla. Řešit stres ze vzniklého závažného onemocnění medikamenty, ovlivňujícími psychiku, není vždy nuté, stačí jen čas na srovnání se s novým stavem, zvláště krátce po úmrtí rodiče, po kterém jsem tuto genetickou dispozici zdědila.

systémově vede, sleduje,léčí pacienta