Vladimír Žemlička, chirurg Karlovy Vary

MUDr. Vladimír Žemlička

Chirurg

Fibichova 763, Karlovy Vary
Chirurgická a ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická a ortopedická ambulance Po zlomenině 5.metatarsu

Děkuji panu doktorovi za profesionální přístup. Jsem velmi vděčná za to, že zase začínám normálně chodit. Hned rozpoznal příčinu bolestivého našlapování. Včasná a vhodná rehabilitace přináší svoje výsledky a noha se začíná podstatně zlepšovat. Moc děkuji.

Vnímavý, trpělivý, pečlivý, všímavý, ohleduplný. Tak si představuji profesionální lékařskou péči.

Minulý týden jsem se nemohla postavit na nohy ,má obvodní lékařka měla dovolenou,proto bez doporučení jsem hledadala lékaře,který se na mě podívá,p.doktor mě přijal okamžitě bez doporučení,vyhodnotil situaci , jako totálně bloklá páteř a udělal mi opich. 2x opíchl páteř a nyní mohu už chodit.Takže přístup lékaře k problému je kladný,velice mi pomohl.Děkuji

Pan doktor Žemlička mě léčí 20 let a lepšího lékaře jsem nepoznal.Pane doktore, děkuji Vám, že chodím. A těm, co se nezamlouvá pan doktor,tak doporučuji navštívit doktora Koprnického,aby jste viděli ten rozdíl k pacientovi.

Vím, že tenhle doktor nemá chybu, taky mne dal dokupy.
Chtělo by to ještě mít na internetu ordinační hodiny.
Díky, Alžběta Petrová

díky němu jsem nešla na plánovanou operaci a nezkončila na vozíku!naprosto nejlepší a paní sestřička taktéž!

Byla jsem u pana doktora neplánovaně s akutní příhodou. Je milý, vlídný,
profesionální ! a říká, co bude dělat. Navíc mi vyšel vstříc a z ordinace
jsem odešla bez stresu, ošetřená a nezdeptaná ani psychicky ani fyzicky,
jak se mi stalo den předtím u Koprnického.

Pan doktor je velice svědomitý, měl by ovšem uvažovat o výměně zdravotní sestry, která bývá velice nepřijemná, mnohdy příliš zběsilá. Jinak co se péče týče, dávám jedničku.

PAN ŽEMLIČKA MI ZACHRÁNIL ŽIVOT VDĚČÍM MU ŽE MĚ POSLAL NA NEUROL.VYŠETŘENÍ A JÁ MOHU ZASE FUNGOVAT.KLEČKA K.VARY

velicece šikovný lékař a že se nelibí Vám,to je jenom od pána,který se neumí podepsat, závist.Pan dr.chytá možná ryby,vy zase drby.Adresu Vám rádi prozradíme,vše psáno z Úřadu Města,to jen,aby jste dobře spal a neudusil se závistí.Musilová a Švehlová