Vladimír Žemlička, chirurg Karlovy Vary

MUDr. Vladimír Žemlička

Chirurg

Fibichova 763, Karlovy Vary
Chirurgická a ortopedická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Měl jsem mít plastiku křížového vazu v koleni. Tento pan doktor Žemlička mi řekl, že to mám pouze naražený a předepsal mi fastum gel. Trošku to pomohlo, vrátil jsem se ke sportu a vždy se mi bolavé koleno vrátilo. Jako vždy mi předepsal fastum gel. Ani jsem u něj nebyl na rentgenu apod. Jen pohyboval s mým kolenem, a vždy z něho vyšla "překvapivá odpověď": "Máte to naražený, kupte si Fastum gel." Nakonec jsem navštívil jiného lékaře a byl jsem ihned operován. Jestli máte problémy s klouby, nedoporučuji ho navštívit!

Byl jsem u něj jednou a stačilo. Měl jsem bolesti kolena, podíval se na koleno, dloubnul do něj prstem - všechno. Sice poznal, že je asi problém s úpony šlach (to jsem tušil i bez něj),ale potom mi napsal žádanku na elektroléčbu. Přišel jsem s tím do lázní a doktor na to vytřeštil oči a prohlásil, že jediné co z žádanky pozná je to, že mi má pustit proud do nohy. Ale jaký průběh a kam, to tedy nepozná. Takže udělal vyšetření sám a pak mi řekl, že mám holt pravou nohu o 2,5 cm delší, tím pádem je koleno víc namáhané. Že elektroléčbu uděláme, ale ať si koupím do levé boty podpatěnku a bude to OK.

K panu doktorovi jsem byla doporučena ve 40ti letech s velkými bolestmi kloubů na palcích rukou, jeho jediná léčba byla obstřik a VEN, nezájem jak se bolest projevuje,co pomáhá či situaci zhoršuje.I lékař co mě k němu poslal se pozastavil nad jeho přístupem k léčbě. Více jsem tam nešla, mám jiného lékaře a bolesti jsou nyní mnohem menší.Proto pana Žemličku doporučit ani chválit nemohu
Knížková

Návštěvu u tohoto lékaře nedoporučuji.Napíše Vám rovnou Brufen a ani se na Vás nepodívá.Proto jsem odešel k Mudr.Váňovi do Ostrova který má úplně jiný přístup k vyšetření.

X

Nepozná epifyzeolýzu hlavice femoru... léčil mého známého 2 roky s kolenem, než se dostal na operaci kyčle jinam. TO ŽE JE ORTOPED?