MUDr. Vladimír Žemlička

Chirurg Více

Karlovy Vary 1 adresa

Chirurgická a ortopedická ambulance
Fibichova 763, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická a ortopedická ambulance Po zlomenině 5.metatarsu

Děkuji panu doktorovi za profesionální přístup. Jsem velmi vděčná za to, že zase začínám normálně chodit. Hned rozpoznal příčinu bolestivého našlapování. Včasná a vhodná rehabilitace přináší svoje výsledky a noha se začíná podstatně zlepšovat. Moc děkuji.

Měl jsem mít plastiku křížového vazu v koleni. Tento pan doktor Žemlička mi řekl, že to mám pouze naražený a předepsal mi fastum gel. Trošku to pomohlo, vrátil jsem se ke sportu a vždy se mi bolavé koleno vrátilo. Jako vždy mi předepsal fastum gel. Ani jsem u něj nebyl na rentgenu apod. Jen pohyboval s mým kolenem, a vždy z něho vyšla "překvapivá odpověď": "Máte to naražený, kupte si Fastum gel." Nakonec jsem navštívil jiného lékaře a byl jsem ihned operován. Jestli máte problémy s klouby, nedoporučuji ho navštívit!

Vnímavý, trpělivý, pečlivý, všímavý, ohleduplný. Tak si představuji profesionální lékařskou péči.

Minulý týden jsem se nemohla postavit na nohy ,má obvodní lékařka měla dovolenou,proto bez doporučení jsem hledadala lékaře,který se na mě podívá,p.doktor mě přijal okamžitě bez doporučení,vyhodnotil situaci , jako totálně bloklá páteř a udělal mi opich. 2x opíchl páteř a nyní mohu už chodit.Takže přístup lékaře k problému je kladný,velice mi pomohl.Děkuji

Dobrý vs špatný...Až někdo potkáte doktora, který se zavděčí vždy a všem dejte mi na něj kontakt a Já si půjdu pro autogram.

Pan doktor Žemlička mě léčí 20 let a lepšího lékaře jsem nepoznal.Pane doktore, děkuji Vám, že chodím. A těm, co se nezamlouvá pan doktor,tak doporučuji navštívit doktora Koprnického,aby jste viděli ten rozdíl k pacientovi.

Byl jsem u něj jednou a stačilo. Měl jsem bolesti kolena, podíval se na koleno, dloubnul do něj prstem - všechno. Sice poznal, že je asi problém s úpony šlach (to jsem tušil i bez něj),ale potom mi napsal žádanku na elektroléčbu. Přišel jsem s tím do lázní a doktor na to vytřeštil oči a prohlásil, že jediné co z žádanky pozná je to, že mi má pustit proud do nohy. Ale jaký průběh a kam, to tedy nepozná. Takže udělal vyšetření sám a pak mi řekl, že mám holt pravou nohu o 2,5 cm delší, tím pádem je koleno víc namáhané. Že elektroléčbu uděláme, ale ať si koupím do levé boty podpatěnku a bude to OK.

K panu doktorovi jsem byla doporučena ve 40ti letech s velkými bolestmi kloubů na palcích rukou, jeho jediná léčba byla obstřik a VEN, nezájem jak se bolest projevuje,co pomáhá či situaci zhoršuje.I lékař co mě k němu poslal se pozastavil nad jeho přístupem k léčbě. Více jsem tam nešla, mám jiného lékaře a bolesti jsou nyní mnohem menší.Proto pana Žemličku doporučit ani chválit nemohu
Knížková

Vím, že tenhle doktor nemá chybu, taky mne dal dokupy.
Chtělo by to ještě mít na internetu ordinační hodiny.
Díky, Alžběta Petrová

Návštěvu u tohoto lékaře nedoporučuji.Napíše Vám rovnou Brufen a ani se na Vás nepodívá.Proto jsem odešel k Mudr.Váňovi do Ostrova který má úplně jiný přístup k vyšetření.