Umístění: Denticio clinic Praha Akutní bolest zubu

Přístup pana doktora i sestřičky je k nezaplacení. Všem doporučuji! Díky nim jsem zjistila, že návštěva zubaře může být i příjemný zážitek

Palackého 1233, Pardubice
Denticio Clinic Pardubice (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Implantáty (od 22 000 kč)

Panoramatické fotografie (500 Kč)

Dentální hygiena (od 800 kč) + 21 Více

Pečetění (od 600 kč)

Ošetření citlivých krčku seal protect (od 200 kč)

Keramická korunka (6 800 Kč)

Petrské nám. 1, Praha
Denticio clinic Praha (mapa)

Implantáty (od 22 000 kč)

Panoramatické fotografie (500 Kč)

Dentální hygiena (od 800 kč) + 21 Více

Pečetění (od 600 kč)

Ošetření citlivých krčku seal protect (od 200 kč)

Keramická korunka (6 800 Kč)

Naší filosofií je, že každý pacient si zaslouží maximální péči, proto o Vás budou pečovat vždy zkušení specialisté, kteří pracují s nejmodernějšími ma...

• zubní kaz
  • paradentóza
  • bolesti zubů

Umístění: Denticio Clinic Pardubice preventivní prohlídky

Ze začátku jsem byla nadšená, milá sestra, milý pan doktor. Po několika návštěvách, při kterých mi pan doktor doporučil převrtat původní plomby a zaplatila jsem spoustu peněz jsem byla dost zklamaná. Pan doktor mi najednou chtěl vrtat zub, o kterém mi předtím řekl, že je v pořádku a byl velmi nepříjemný, agresivní, necitlivý. Když jsem ho upozornila na to, že všechny úkony byly bolestivé a nepříjemné a že ho nepoznávám, sestra se chápavě usmála a pan doktor mlčel. Takhle si tedy přístup lékaře nepředstavuji a jsem velmi zklamaná. K panu doktorovi už nikdy nepůjdu.

Umístění: Denticio Clinic Pardubice

Každá návštěva kliniky Denticio je pro mě svátkem. Pan doktor je profík, klinika má špičkové vybavení, zákroky nebolí... Za mě je to nejlepší zubař v Pardubicích.
Samozřejmě nestará se nejenom o mě, ale i o celou naši rodinu, tzn. včetně našeho 3-letého syna.
Kdo nerad chodí k zubaři, tak doporučuji navštívit Denticio ...
P.S. Samozřejmě vše platí i o sestřičce... je boží!!!

+ komunikace
+ akceptovatelný objednací lhůty
+ používá rukavice
+ neúčtuje si fluoridaci krčků
- Dělal mi dvě korunky. Pod oběma čouhá dentin a jedna má i po roce pořád zduřenou a na čištění bolavou dáseň, nejspíš že je užší než dentinovej základ zubu pod dásní.
- Půl hodiny mi tahal stoličku a půl hodiny jsem u toho řvala bolestí, protože to nedokázal dostatečně (nebo správně) opíchnout.
- před třemi lety mi vrtal a zaplomboval zub, dneska mi ho jiná zubařka vyvrtala znova, protože mě bolel, a pod plombou byl prý kaz

Umístění: Denticio Clinic Pardubice

K panu doktorovi i k paní doktorce chodím již přes 2 roky a jsem velmi spokojená. Velmi milý přístup všech v ordinaci (lékaři, sestřičky). Ošetřené zuby jsou bez dalších potíží a vypadají moc pěkně.

Názor přidán dne 18.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Musim jen doporucit! Pani doktorka strasne hodna a hlavne citliva. Dnes jsem tam byla poprve a delala me celej zub.Hodina a pul na kresle byla opravdu umorna, ale diky skvelemu pristupu k pacientovi se to dalo velice dobre zvladnout. DOPORUCUJI a musim podotknout, ze mam opravdu fobii ze zubaru.

Prozatim ma nejlepsi zkusenost.Dekuji panu doktorovi a spolecne i jeho asistence za prijemne jednani a pomoc.Petr D.

Návštěva v Pražské ordinaci na Petrském náměstí vždy na sjednaný čas. Je vidět, že vybavování ordinace je prozatím v běhu, nicméně i tak je součástí preventivní prohlídky RTG podezřelých míst. Co se ošetření týče, prozatím proběhla pouze extrakce osmičky. Celý zákrok bez problémů za 15 minut. Jediný drobný kaz na kráse je, že pan doktor neprovádí dentální hygienu, kterou minulá lékařka standardně udělala na konci preventivní prohlídky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosta spokojenost. Pan doktor ma velmi prijemne vystupovani. Velmi jemne a precizni osetreni. Jeste me ceka jedna navsteva pro dokonceni opravy zubu, ale jiz nyni mohu v ramci moznosti hodnotit jako prijemnou zkusenost. Navic osobni doporuceni se shodovalo s hodnocenimi pana doktora zde.
Monika Maresova

Keramická onlay

Keramická korunka

Pečetění

od 600 kč

Ošetření citlivých krčku seal protect

Opg snímek

Konzultace nepojištěného pacienta

Administrativní úkony

Umístění: Denticio Clinic Pardubice preventivní prohlídky

Umístění: Denticio Clinic Pardubice

Kdo nerad chodí k zubaři, tak doporučuji navštívit Denticio ...
P.S. Samozřejmě vše platí i o sestřičce... je boží!!!

+ komunikace
+ akceptovatelný objednací lhůty
+ používá rukavice
+ neúčtuje si fluoridaci krčků

Umístění: Denticio Clinic Pardubice

Názor přidán dne 18.03.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Monika Maresova