MDDr.

Vladimír Štván verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Umístění: Denticio clinic PrahaSlužby: Akutní bolest zubu

Přístup pana doktora i sestřičky je k nezaplacení. Všem doporučuji! Díky nim jsem zjistila, že návštěva zubaře může být i příjemný zážitek

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Viktoria Shymkova
    Viktoria Shymkova
    Generála Janouška 844/18, Praha
    Výborná paní zubařka, precizně odvedené ošetření, které vůbec nebolí.Paní doktorka je velmi pečlivá a ceny jsou… Více

Maryana Kovalchuk
    Maryana Kovalchuk
    Průběžná 633/89, Praha
    Paní doktorku všem velice doporučuji! Je moc šikovná, s lidským přístupem, stejně tak i sestřička. Během tří návštěv… Více

Volodymyr Kachmar
    Volodymyr Kachmar
    Šustova 1930/2, Praha
    K panu doktorovi jsem šla na základě doporučení zde, musím potvrdit, že pan doktor je naprosto úžasný. Dlouhou… Více

Radoslav Lacina
    Radoslav Lacina
    Tigridova 6/1501, Praha
    Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci… Více

Serhii Marikutsa
    Serhii Marikutsa
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    V Holešovičkách 1154/33, Praha
    Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Naší filosofií je, že každý pacient si zaslouží maximální péči, proto o Vás budou pečovat vždy zkušení specialisté, kteří pracují s nejmodernějšími materiály a vybavením.
      Naše pobočky se nacházejí ve zcela nově zrekonstruovaných prostorách v Pardubicích a v centru hlavního města Prahy na Petrském náměstí.
      Proč si tedy vybrat právě nás?

Profesionalita a kvalita – To jsou pro nás hodnoty, na kterých si zakládáme. Proto o Vás bude vždy pečovat tým profesionálů, který bude používat nejmodernější materiály a vybavení. Myslíme si, že návštěva zubního lékaře by neměla být nepříjemným zážitkem. Klientům nabízíme příjemné prostředí, vlídné a šetrné zacházení.
      Individuální přistup – komunikace mezi lékařem a pacientem je velmi důležitá pro vytvoření důvěry. Vždy se snažíme pečlivě vysvětlit, co děláme a proč to děláme. Pacient je informován o stavu jeho chrupu, o variantách plánované léčby a také o výši hrazené péče.
      Flexibilita – snažíme se přizpůsobit časovému harmonogramu pacientů a zkrátit tím čekací lhůty na minimum
      Kvalita bez kompromisů – Vy si zasloužíte to nejlepší. Vždy se budeme snažit pacientům nabídnout maximální péči, proto je náš tým průběžně proškolován a jsou používány nejmodernější materiály.
      Budeme pečlivě dbát na to, abyste byli maximálně spokojeni se všemi našimi službami.
      Těšíme se na Vás!

Fotokompozitní výplň od 800 kč
    Náhrada ztraceného zubu
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Dlouho jsem hledala zubaře a nemohla najít,protože všude mají plno.Moje bývalá doktorka mi některé zuby zanedbala i když sem k ní chodila pravidelně,nechala mě tam zánět a chtěla dokonce vytrhnout zub který mi pan doktor zachránil.Tenhle pan doktor je příjemný,stějně tak i sestřička.Sice jsem u pana doktora byla teprve 2x ale,jsem spokojená protože vím že,mi zuby dá dohromady a je pečlivý.Takže za mě spokojenost.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je to velmi příjemný mladý pan doktor. Dnes jsem byla poprvé na prohlídce a vše proběhlo v naprostém pořádku. Jsem moc spokojená a s čistým svědomím ho mohu všem doporučit.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

U Pana doktora jsem zatím byla pouze jednou, ale zapůsobil na mě velice pozitivním dojmem. Určitě mám v plánu ho navštěvovat dále.

• M

Konecne jsem nasla v Praze zubare, ke kteremu se tesim, zachranil mi petku, kvuli ktere me byvaly zubar trapil a porad prevrtaval plomby,az tenhle zubar mi ukazala pravdu, zub byl mrtvy a proto na nem bile plomby nedrzely, opravil mi dalsi zuby, ktere mely kazy schovane pod plombama. Muj manzel a kamaradky k nemu take zacali chodit a vsichni si chvali jeho osobni pristup, bezbolestne osetreni a moderni vybaveni. Ted zacala chodit i dcera a take se k nemu moc tesi, prestoze ji vrtal, tvdrila mi, ze to lechtalo a nebolelo.

• V

Kontakt jsem dostala na doporuceni a jsem velmi spokojena. Me drivejsi zkusenosti byly spise bolestive a stresujici a snazila jsem se navstevam zubare vyhybat. U pana doktora Stvana je to naopak; profesionalni a mily pristup. Venuje se kazdemu pacientovi s trpelivosti a velkou peci. Urcite rada doporucim dale.