Svitavská 1a, Blansko
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

I když nejsem z Bk a musím dojíždet jsem naprosto spokojená i můj syn a dcera se nechali zaregistrovat,máme už i vnučku,která měla dlouhodobé zdravotní potíže,které se u pana doktora do půl roku zcela ztratily,přítel dcery také poprosil o registraci včetně jeho zaměstnanců.Z toho našeho případu je vidět že jsme naprosto spokojené a přejeme panu doktorovi mnoho zdraví.Ševčíková

Pan dr.Širůček je velmi lidský a příjemný lékař. Nemáte nikdy u něj dojem že obtěžujete nebo že vás neposlouchá a vždy se snaží pomoci. Jsem ráda že já i moje rodina jsme jeho pacienti. B.Křížová

Viz. kladné komentáře, výše. Osobní přístup, empatie, pokud sám nemá jistotu, jako praktický lékař, neexperimentuje a odešle k odbornému lékaři, aby měl jistotu ve věci diagnózy a následné léčby. Vzhledem k tomu, že ovládá akupunkturu, pomáhá v případech, kdy západní medicína, nepomůže. Např., zánět - podráždění, trojklanného nervu - pomůže, jen jeho akupunktura. V jednom z výše uvedených příspěvků: "nacpe člověku antibiotika ..." - neuvěřitelné ! Není pravda ! K tomuto lékaři chodím, již 30 let. Nikdy se nestalo, že by mi "cpal" antibiotika. Když antibiotika, příp. chemoterapeutika, tak až následně, když zdrav. problém, jinou léčbou, nebyl vyřešen. Případně, když zdrav. problém jednoznačně vyžaduje antibiotika. U pana doktora, jsou zaregistrováni, další 3 členové, mé rodiny. Všichni mají stejný názor, jako já. Žádnému z nich, antibiotika, nikdy "necpal" !

Vzdělaný lékař, skvělý člověk, bolesti z těla vyhání i akupunkturou, udělá si na pacienta čas, vyslechne ho, poradí mu dle svých nejlepších schopností, léčí tělo i duši, takže ideální kombinace 3 v 1, proto tohoto pana doktora doporučuji.

klasik

Odpovědný, spolehlivý, vstřícný. Mimořádné úspěšně provádí akupunkturu.

Velmi dobrý lékař, u kterého nemáte pocit,že obtěžujete a hlavně dokáže poradit.S tak lidským přístupem se pokaždé nesetkáte.Děkuji Pane doktore.

jsem velmi spokojen .osobni lekar.

Je to bezvadný lékař