Praktický lékař pro dospělé
Svitavská 1a, Blansko

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

I když nejsem z Bk a musím dojíždet jsem naprosto spokojená i můj syn a dcera se nechali zaregistrovat,máme už i vnučku,která měla dlouhodobé zdravotní potíže,které se u pana doktora do půl roku zcela ztratily,přítel dcery také poprosil o registraci včetně jeho zaměstnanců.Z toho našeho případu je vidět že jsme naprosto spokojené a přejeme panu doktorovi mnoho zdraví.Ševčíková

Pan dr.Širůček je velmi lidský a příjemný lékař. Nemáte nikdy u něj dojem že obtěžujete nebo že vás neposlouchá a vždy se snaží pomoci. Jsem ráda že já i moje rodina jsme jeho pacienti. B.Křížová

Moje zkušenost je velmi špatná! Jsem u něj zaregistrovaná již cca 20 let, ale v podstatě mi do nedávna nic nebylo. Nyní mi měsíc léčil zánět průdušek...4 dávky antibiotik...naprosto zničené zažívání...gynekologické a kožní potíže...vyšetření krve mi udělal až po měsíci na moji žádost, stejně tak odeslání ke specialistovi na plicní....Je to lékař u něhož je nejlepší přijít již s diagnózou a nadiktovat mu co od něj chcete předepsat a kam chcete poslat....sám od sebe to totiž neudělá! I když podle názorů, které tu čtu...že by to dělal jen některým?! To je snad ještě horší, ne? Rozhodně bych ho nedoporučila!....Rozhodla jsem se téměr po roce doplnit pointu toho celého...Pan doktor u mne nejenže nepoznal rakovinu ve třetím stádiu, ale dle jeho slov ho to ani ve snu nenapadlo!!!

Viz. kladné komentáře, výše. Osobní přístup, empatie, pokud sám nemá jistotu, jako praktický lékař, neexperimentuje a odešle k odbornému lékaři, aby měl jistotu ve věci diagnózy a následné léčby. Vzhledem k tomu, že ovládá akupunkturu, pomáhá v případech, kdy západní medicína, nepomůže. Např., zánět - podráždění, trojklanného nervu - pomůže, jen jeho akupunktura. V jednom z výše uvedených příspěvků: "nacpe člověku antibiotika ..." - neuvěřitelné ! Není pravda ! K tomuto lékaři chodím, již 30 let. Nikdy se nestalo, že by mi "cpal" antibiotika. Když antibiotika, příp. chemoterapeutika, tak až následně, když zdrav. problém, jinou léčbou, nebyl vyřešen. Případně, když zdrav. problém jednoznačně vyžaduje antibiotika. U pana doktora, jsou zaregistrováni, další 3 členové, mé rodiny. Všichni mají stejný názor, jako já. Žádnému z nich, antibiotika, nikdy "necpal" !

Vzdělaný lékař, skvělý člověk, bolesti z těla vyhání i akupunkturou, udělá si na pacienta čas, vyslechne ho, poradí mu dle svých nejlepších schopností, léčí tělo i duši, takže ideální kombinace 3 v 1, proto tohoto pana doktora doporučuji.

klasik

Odpovědný, spolehlivý, vstřícný. Mimořádné úspěšně provádí akupunkturu.

Velmi dobrý lékař, u kterého nemáte pocit,že obtěžujete a hlavně dokáže poradit.S tak lidským přístupem se pokaždé nesetkáte.Děkuji Pane doktore.

jsem velmi spokojen .osobni lekar.