Vladimír Rytíř, chirurg Chomutov

MUDr. Vladimír Rytíř

Chirurg Více

Kochova 1185, Chomutov
Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Pan doktor Rytíř je za mě výborný chirurg.. přesně ví co dělá a nenechá si do svého řemesla mluvit od nějakého laika pacienta. Mě vždy pomohl a vše jasně a zřetelně vysvětlil. A pokud se nejednalo náhodou o chirurgický problém, neváhal a vypsal žádanku k jinému specialistovi. A že si tu nějací pacienti stěžují, že vyšetření u pana doktora Rytíře bolelo..no bodeť by ne..zde jsme přeci na chirurgii !

Jeden z mála Chomutovských lekařů ktery dela dobre jmeno chomutovske nemocnici protoze pokazde navsteve chomutovske nemocnice jsem byl akorat naštvany sestřička taky super přijemna coz v chomutovske nemocnici je skoro zazrak pokud se nejedna o transfuzni oddeleni

Naprosto skvělý lékař, byla jsem u něj 2x - asi v 10 letech a pak ve 12 - je to pár let dozadu, ale je to opravdu milý, příjemný doktor, k nikomu jinému bych asi ani nechtěla. Příjemně to u něj voní, sestřička moc hodná, totéž pan Rytíř, povídal si s námi, uklidnoval mě při šití brady, profesionální, ale zároven přátelský přístup, o léčení úrazu nemluvě. Nejlepší chirurg, ke kterému můžete v CV zajít. :)

Pan doktor Rytíř je chirurg na velmi vysoké odborné úrovni!!!!!!
Je velmi zodpovědný, pracovitý a k pacientům je vždy zdvořilý. Pokud má snad některý z pacientů jiné mínění, pak by se měl zamyslet sám nad sebou, zda-li na př. je mu vůbec znám termín '' společenská slušnost '', neboť tento termín je v dnešní době pojem '' neznámý ''.
Mnoho lidí v dnešní společnosti překypuje velkou nepochopitelnou '' suverenitou ,'' přičemž absolutně postrádají základní prvky společenského soužití !!!!!!!!!!!!!!
Pana doktora Rytíře znám již řadu let a jeho visitkou je ten fakt, že pro něj jsou vždy zájmy pacienta na prvním místě !!!!!!!!!!!!!!!!!
Táňa

Naprostá spokojenost navštěvuji pár let a vždyj sem naprosto spokojen odborník tělem i duší!

Chtěl bych reagovat na názor ze 16.října 2009
Dobrý den. Po přeštění Vašeho článku mě zaskočilo s jakou záští jste psala. Jaké ostré slova jste používala aniž možná neznáte jejich význam. Říci o někom, že je to jeden z nejhorších lidí na světě už mluví samo za sebe a dost z Vaší povahy vypovídá.Doktor mu brutálně promačkal.... Znáte význam slova BRUTÁLNĚ ?! Viděla jste někdy brutální autentická videa, že používáte takovéhle výrazy zdaleka nesrovnávající se s Vaším případem. Máte pravdu, děti plakají z bolesti, z nepříjemnosti, ale také tak ze strachu a z panikaření. Tím chci říci, že nepříjemné to být zcela muselo být, ale nepřehánějte to...pláč u dítěte začne kolikrát dříve, než se doktor dítěte dotkne a to právě ze strachu. K tomu oznámení, že máte rozmazleného spratka mohu jen říci, že čím více je dítě rozmazlené tím více se vzteké a brečí a ječí i když se jím třeba nic neděje. Ale jaké máte ve skutečnosti opravdu soudit nemohu.Z bílých pláštů mají respekt i strach dokonce dospělí lidé natož děti. Takže maminko, když to tak shrnu a posoudím Váš článek a výrazů, které přitom používáte, je evidentně jasné, že jste si dost přidala což vypovídá leč o Vaší povaze. Troufám si říci, jakožto neutrální člověk, že rozmazlenost, přehnanost a urážlivost vaší povaze nechybí. A matko na závěr, dvouletému dítěti není možné podávat vařící čaj, kterým se může opařit. Snažte se více být opatrnější ke svému dítěti. S pozdravem David.

Velice dobrý lékař,po odborné stránce i lidské.To samé mohu říci i o sestřičkách.Přesvědčil jsem se ze své zkušenosti,když léčil mě i mé děti.Jenč Petr

Z tohohle doktora by jeden měl strah když ho vidí po prvé a jakmile se tento doktor dá do svého řemesla je vidět že opravdu ví co dělá ikdyž s nim neni žádná rozprávka a občas je trošku nepříjemný a často náladový je to jeden z nejlepších co znám !!!!!!

vše Ok, i když jsem byla zvyklá chodit k Dr. Skálovi, tohoto pana doktora musím také pochválit, alespoň k přístupu ke mě.

tento lékař je velmi zkušeny,jeho léčba je vždy na pravém místě,nemohu si na něj v nejmenším ztěžovat,možna není tak upovídany jako někteří,ale jde přímo k věci a pokud jde někomu ojeho zdraví,tak není co řešit,plně doporučuji