Vladimír Rytíř, chirurg Chomutov

MUDr. Vladimír Rytíř

Chirurg Více

Kochova 1185, Chomutov
Ord. lékaře specialisty - chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Jiný

Arogantní chování, skáče do řeči nenechá domluvit. Po autohavarii, ani se nezvedl ze židle aby se podíval na mé zranění, a to po všechny tři návštěvy. Zranění je stále bolestivé, dle pana doktora podle tabulek obvyklá doba léčby skončena. Na mou otázku co s rukou, kde obtíže přetrvávají mi bylo řečeno, že taky neví a co chci jestli mi jde o invalidní důchod, já na to že ne, že chci jen vyléčit ruku. Jeho odpověď , že to časem přejde. Jsem opravdu zděšena, že takto může lékař jednat s pacientem, kterého srazil automobil. Opravdu nedoporučuji. Jediné příjemné na tomto doktorovi, jsou jeho sestřičky.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - chirurgie Odstranění stehů u čtyřletého dítěte

Dnešní návštěva u pana doktora byla otřesná, potřebovala jsem vyndat dva stehy u čtyřletého dítěte, kterému jsem týden vysvětlovala, že to jenom trošku štípne, budu ho u toho držet za ruku, nemusí u toho ležet a rozhodně ho nezalehnou dvě sestry (zážitek ze šití, kdy celou dobu křičel, že nemůže dýchat). Syna mi hned ve dveřích vytrhli z náručí, hodili ho na lehátko, zalehli, poté teprve hledali, kde má stehy a mně přikázali, abych si sedla na židli a nepřekážela. K tomu, že má syn těžkou sluchovou vadu (kompenzovanou sluchadly), že se s ním musí jednat pomalu a mluvit zřetelně, jsem se ani nedostala, a když jsem se po zákroku vyjádřila, že jejich jednání s dětmi je otřesné, tak mi řekli, že to jinak nejde. Myslím, že každý lékař by měl být především empatický, ovšem toto jednání mi zde velmi scházelo, jak od lékaře, tak od sestry (sestry byly dvě, jedna moc milá a jedna šílená). Budu psát veřejnou stížnost.

Velká nespokojenost s chováním pana doktora! Aby pacientovi vynadal ve 12.30, že chce od něj vyšetřit, když má ordinaci do 14.30, to je něco neskutečného! Souhlasím, že chování tohoto pana doktora je arogantní! Sestřička je velice milá a ochotná! Byla jsem na chirurgii poprvé v životě, doufám, že i naposledy! Jestli přeci, tak už ne k panu Rytíři!

Naprosto šokující jednání. Arogantní, skáče do řeči tak dokonale, že nejen že ví co chcete říct, ale rovnou vypsal žádanku na rentgen na pravé koleno, absurdní na tom je, že mám úraz obou kolen, což evidentně nebral v potaz, což mě vede k oficialni stížnosti.
Nepochybně návštěva u tohoto lékaře je sázka do loterie.
Pravdou je, že výše uvedené odpovídá stavu našeho zdravotnictví, potažmo stavu společnosti., ale zároveň je nutno také dodat , že jsou placeni z našich daní a že se tak špatně naši lékaři nemají.

JN

Naprosto příšerné. Jednání jak s blbcem, nenechá nic doříct, skáče do řeči, sestra to samé. A navíc vše vypisuje na stroji jak z roku raz dva. Tohoto ,, pana doktora " NEDOPORUČUJI!!!

~

Byla jsem se synem u pana doktora Rytíře na posouzení trvalých následků. Po vstupu do ordinace mě nejdřív prásklo dusno a hlasitá hudba z rádia. Po té jsem dostala chladnou sprchu od sestry, která stála se založenýma rukama, protože asi měla moc práce. A chladná sprcha mě čekala hlavně od pana doktora, který na nás vyhrkl, co tam chceme. Když jsem chtěla odpovědět, odsekl, že mě se na nic neptal. Minutové vyšetření syna, mě velice překvapilo, protože doktor nechtěl vidět lék. zprávu od synova ošetřujícího chirurga a samotné vyšetření trvalo minutu. Vzhledem k této zkušenosti mě překvapuje, že pan doktor za takové jednání a výkon bere od státu a pojišťoven nemalý honorář. Arogantní chování a neurvalý přístup mě utvrdil v tom, že doktor nemá o práci vůbec žádný zájem a jde mu jen o pobírání peněz. Myslím si, že takovéto vyšetření by mělo vypadat úplně jinak. Jsem velice ráda, že to není můj ošetřující chirurg.

Byla jsem u Pana doktora s dcerou ,které je 10 let, ten přístup to je hrůza na kontrolu už , jsme šly do Jirkova k doktorovi Vaclikovi a jsme skopojený tak s citem dceři dělal punkci kolena, že ani nepípla u pana doktora Ritíře by trpěla tím ,jsem si jistá ,možna ne bolestí, ale tím přístupem ,takže po prvé a naposled

Tento chirurg je podle mě jeden z nejhorších lidí na světě. Byla jsem u něj se synem, když mu byly dva roky.Měl opařeninu horkým čajem. Stalo se mu to den předtím, ale byli jsme s tím OKAMŽITĚ nba pohotovosti, kde nám oznámili, že pokud bude syn bez teplot, stačí návštěva chirurgie až druhý den. Ale Mudr. Rytíř mě hned seřval, že takovou píčovinu (to vysloveně cituji) mi nemohli nikde říct, a že jsem matka, která jednoduše zanedbala své povinnosti. Pak šel vyšetřit synkovi ruku,nas které měl bolestivé puchýřky. Doktor mu to brutálně promačkal, a syn začal pochopitelně plakat bolestí.Tak mi pan doktor ještě stihl oznámit, že mám rozmazleného spratka, který vyvádí kvůli každý kravině. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle není profesionální přístup a už vůbec ne lidský. Je to už přes rok, co se to stalo, ale syn má do dnes panickou hrůzu z bílých plášťů, co tdo oné návštěvy neměl!!!

Nedoporučuji. Odborník, ale správný lékař by měl léčit nejen tělo, ale i duši. Velmi špatný přístup k pacientovi. Syn měl po jeho zásahu trauma.