Vladimír Plecháč, zubař Benešov

Zubař

Žižkova 954, Benešov
Samostatná ordinace PL - stomatologa

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Je v pohodě. Když mám problém vždy mi pomůže. S bolestí se musí počítat ale jinak je spolehlivý.

Pan doktor Plecháč mi před třemi týdny trhal zuby moudrosti.Musím se přiznat,že jsem měla strach z bolesti,jaká by mohla nastat.Avšak samotný zákrok jsem v žádném případě necítila .. Jen jsem si "odležela" svůj čas v křesle a ve spokojenosti jsem odešla domů.Je to jeden z nejlepších a nejprofesionálnějších dentistů .. Mohu ho určitě vřele každému doporučit .. Já jsem s ním plně spokojena !

MUDr. Plecháče mohu jen chválit: profesionální postup a přístup k pacientovi. Že by někdo nebyl spokojen nemohu uvěřit. O jeho kvalitách svědčí už jen plná čekárna pacietů. DOPORUČUJI! Helena B.

Pan doktor mi trhal 4 moudráky, nádherné lokální znecitlivění, necítil jsem vůbec nic, rychlá a kvalitní práce. Velmi profesionální přístup. Na okrese nemá konkurenci. Ne nadarmo to je zubní chirurg. Za sebe mohu všem doporučit!!!

Byla jsem u pana doktora pouze 2x na trhání moudráku a nemohla jsem si vůbec stěžovat. Oceňuji to až nyní, kdy jsem zažila trhání dalšího moudráku u jiného doktora :-(

velmi dobry a prijemny pan doktot

velmi dobry lekar sice se dlouho ceka,ale je to pan doktor