Nemocniční 14, Ostrava
Odborný lékař endokrinologie

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Chodím k panu doktorovi více než deset let.Za celou dobu nic nezanedbal, z výsledku krve se dá přesně stanovit dávka léků, když se slušně zeptám, slušně odpoví, nemáí zbytečné řeči kolem a pokud žiju a dýchám, tak mou léčbu stanovil správně a já ji přesně dodržuji a nic si neupravuji.Váhu mám dvacet let stejnou 75 kilo.pokud někdo chodí do ordinace se sto kily a tvrdí, že vše správně dodržuje i léky i životosprávu, tak lže.V koncentrácích nebyli tlustí lidé, protože nejedli.Sestřička je skvělá, neznám lepší a to, že tyká, mi nevadí.Někdo mi bude vykat a nebude mi zase vyhovovat.Takže pan doktor je odměřený, má tvrdší přístup k pacientům, ale nejsme v psychiatrické nebo psychologické poradně, tam by to asi nebylo namístě.Pokud na mě však bu řvát a bude na mě drzý, tak odejdu k jinému lékaři, zatím nemám tu potřebu.

Nemám příliš pozitivní zkušenosti. Ale sestřička je moc milá.

Dobrý den, mám stejně špatné zkušenosti s chováním pana doktora. Chtěla bych se zeptat zda nevíte někdo o dobrém endokrinologovi?děkuji

K dr. Nováčkovi chodím řadu let, 7 let mě léčil a teď jsem už 8 let po operaci.Chodím na pravidelné kontroly dvakrát do roka, vždy jen koukne na výsledky, napíše léky a tím to končí. V papírech se pak dočtu jaký mám tep, vlhkost kůže atd., jak na to přišel nevím, nikdy na mě ani nesáhl. Když si postěžuji na nějáký problém, nesouhlasí, protože výsledky z laboratoře hovoří jasně, jsem vpořádku. Vždy nabručený se špatnou náladou, ale dvakrát do roka se to dá přežít a sestřička Vlaďka je skvělá, ta nám pacientům to vynahradí vždy dobrou náladou!!!!

U pana doktora Nováčka jsem se léčila asi 12 let a byla jsem velice spokojená,ale dnes mě hluboce zklamal. Šla jsem na roční kontrolu i s výsledky a bylo mi řečeno že si mám najít nového lékaře ,protože pan doktor některé pacienty Hutnické zaměstnanecké pojišťovny léčit nebude.Přijde mi velmi nefér že po tolika letech se pan doktor ani neobtěžuje dokončit léčbu a své rozhodnutí pacientovi nesdělit sám ,ale v zastoupení sestřičky.Možná by pacient změnil pojišťovnu protože si svého lékaře váží a chtěl by se i nadále léčit právě u něj. Podle tohoto jednání má pan doktor své pacienty na háku a proto si myslím ,že jako lékař je dobrý ale jako člověk za moc nestojí protože slušné jednání by mělo být na prvním místě ale to bych asi chtěla moc dnes vládnou peníze.Ještě že má tak úžasnou sestřičku.Jinak panu doktorovi přeji hodně pacošů Hutnické pojišťovny.