Vladimír Marček , Ph.D.

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 696 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyučuji na FSS MU, ESF MU, Newton… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické služby Combined ShapeCreated with Sketch.

Sukova 49/4
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod

Služby

Individuální 50-minutové sezení 500 Kč
    Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) 500 Kč
    Když vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši 250 Kč
    Pro studenty, klienty na rodičovské dovolené nebo nezaměstnané poskytuji slevu 20%
    Párová terapie 60-minutové sezení 700 Kč
    Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu 500 Kč
    Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyučuji na FSS MU, ESF MU, Newton College, a externě se věnuji vědeckovýzkumné činnosti na Psychologickém ústavu Akademie věd ČR.

Nabízím kvalitní a dostupnou psychoterapii pro jednotlivce i páry, a přednášky na vybraná témata (perfekcionismus, stres apod.)

Je mi vlastní přívětivý, respektující přístup, rád s klienty objevuji jejich vlastní cestu k překonání těžkých životních období, seberealizaci, nebo k většímu naplnění ve vztahu. Věřím v uzdravující sílu terapeutického vztahu, stejně tak jako v individuální zdroje každého člověka. Více o mém přístupu najdete na webu Psychsluzby.cz.

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Znalost jazyků

• angličtina

Nemoci

• Nadměrné obavy, úzkosti, stres. Ztráta motivace, zájmu nebo smyslu.
  • Vztahová témata (kompatibilita / spokojenost partnerů, krize)
  • Depresivní, manické nebo obsesivní stavy
  • Problémy s pamětí, pozorností
  • Krize identity (v profesním, osobním nebo sexuálním životě)
  • Rozvoj osobnosti, sebepoznání, nadání

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana Marčeka jsem navštívil pouze jednou, ale i z této konzultace mám velmi dobrý pocit, dostal jsem skvěle reflektovány své vlastní myšlenky a posunul jsem se někam v řešení toho co mě trochu trápí.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana psychologa Marčeka mohu jen a jen doporučit. Umožnil mi podívat se s nadhledem na můj problém a složitou situaci, kterou jsem řešila, což mne posílilo, pomohlo mi utřídit myšlenky. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Pokud budu někdy v budoucnu já nebo mojí blízcí potřebovat psychologickou konzultaci, rozhodně se opět obrátíme na pana Marčeka.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

S psychologem jsem nikdy předtím zkušenost neměla a tak jsem se trošku obávala, ale pan Marček ze mě hned při prvním sezení obavy shodil. Necítila jsem se ani jako u psychologa, jako spíš u kamaráda, který mi rozumí a dokáže mi nejen poradit, ale i mě navést na správnou cestu. Sezení jsou velmi příjemná a po každém z nich jsem odcházela s uspořádanými myšlenkami a klidnou duší :).

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala jsem zatím 3 návštěvy a jsem s panem Marčekem opravdu spokojená. Je velice empatický a má upřímnou snahu pomoci mi s mými problémy, ať se týkají čehokoliv. Rozhodně mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ve stručnosti: profesionální, empatický, rozumný. Pomohlo mi již pár sezení a odnáším si zkušenosti jak přemýšlet nad problémy a být schopný si pomoci sám. Doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc spokojená a budu pokračovat s navštevami. Po každé navšteve hodne premyslim o tom, o čem jsme se bavili na setkani.
    I am really satisfied and I will continue the therapy. After each session I have a lot to think about. I also appreciate that Mr. Marček speaks good English.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana Marčeka mohu jen doporučit! U psychologa jsem byla poprvé a jsem ráda, že jsem si vybrala správně. Velmi mi pomohl a stále myslím na jeho slova... Je to člověk na správném místě. Děkuji.

• Nemohu hodnotit pana Marčeka jako psychologa, jelikož jsem u něj klasická sezení neabsolvoval. Absolvoval jsem však s jeho pomocí kognitivní trénink a mohu jej vřele doporučit každému. Za relativně krátkou dobu tréninku pod vedením pana Marčeka jsem dosáhl ohromujících výsledků. Obrovským způsobem se mi zlepšila paměť, tedy schopnost pamatovat si věci jako telefonní čísla, učivo do školy a jiné a dokonce se u mne i průkazně zvýšila hodnota inteligenční kvocientu. Rozhodně doporučuji absolvování tohoto tréninku. Je k tomu potřeba trochu odhodlání, ale věřím, že z něj mohou profitovat lidé v jakémkoli věku a s téměř jakýmikoli vstupními předpoklady.

Vladimír Marček2014-02-10

Děkuji mockrát za pozitivní zpětnou vazbu Aleši. Míra zlepšení intelektových schopností po kognitivním tréninku je u každého člověka jiná, a mě opravdu těší, kolik jste si z něj odnesl Vy.

• U pana Marčeka oceňuji jeho schopnost empatie, opravdovou snahu pomoci a v neposlední řadě také jeho eklektický přístup, který mu umožňuje vidět realitu takovou, jaká skutečně je - jinak řečeno nedívá se na klienta výhradně optikou některé z populárních psychologických škol.

• Pana Marčeka jsem vyhledala na základě doporučení známého a věnovali jsme se mému problému ve vztahu. Nase sezení mi přišli přínosné, pomohli mi získat nové pohledy a uvědomit si co můžu udělat já. Pana Marčeka mohu jako terapeuta určitě doporučit