Vladimír Marček

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

35 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 662 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyučuji na FSS MU, ESF MU, Newton… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychologické služby

Sukova 49/4
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí

Služby

Individuální sezení 600 Kč
    Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) 600 Kč
    Když vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši 300 Kč
    Párová terapie (60 minut) 800 Kč
    Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu 600 Kč
    Pro studenty, klienty na rodičovské dovolené nebo nezaměstnané poskytuji slevu 20%

Hodnocení pacientů

• F

S panem Marčekem jsem byl maximálně spokojen. V době mých terapií byl jediným člověkem, kterému jsem mohl říci o svých problémech a s kým jsem je mohl probrat. Po terapii jsem se vždy cítil skvělě a těšil se na další. Díky p. Marčekovi jsem se dokázal ve svých problémech lépe zorientovat, podívat se na ně z jiného úhlu pohledu a hlavně jsem je dokázal vyřešit. Takže ještě jednou děkuji a určitě p. psychologa doporučuji. Teď vím na koho se můžu obrátit a spolehnout, když bude nejhůř.

Vladimír Marček2015-02-25

Filipe, taky děkuji za pozitivní zpětnou vazbu a přeji Vám dobré vztahy a úspěchy v dalším životě.

• R

Pána Marčeka môžem smelo doporučiť každému komu začínajú jeho problémy prerastať cez hlavu. Po každom z 5 sedení som odchádzal spokojnejší a jeho rady a pozitívny prístup mi veľmi pomohli. Som rád, že som sa k nemu odvážil a teraz viem, že keď by bolo v budúcnosti potrebné, tak prídem znova.

• Š
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po celou dobu čtyřměsíční terapie u pana Marčeka jsem byla maximálně spokojena, zejména si na panu Marčekovi cením jeho vstřícnosti, schopnosti naslouchat a povzbudit. Během konzultací mi aktivně pomáhal s řešením problémů, pomohl mi podívat se na problémy z jiného úhlu a utřídit si myšlenky, dával mi rady, které mi skutečně pomohly. Navíc jsem velmi rychle získala pocit, že na vyřešení problémů, které mne trápily, nejsem sama. Díky absolvování terapie u pana Marčeka se cítím v životě spokojená a vím, že každý den má nějaký smysl. A hlavně, když bych v budoucnu měla nějaký problém, na který bych sama nestačila, vím, na koho se mohu s důvěrou obrátit. Tímto panu Marčekovi moc děkuji.

Vladimír Marček2014-09-02

Já děkuji také, Šárko, za náš kontakt i Vaši velkorysou zpětnou vazbu, moc si jí vážím. Z mého pohledu jste smysl a spokojenost našla Vy sama, a přispěla k tomu i Vaše důsledná příprava na každé naše sezení. Ať se Vám daří!

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana Marčeka jsem byl několikrát. Pomohl mi při řešení pro mě složité situace. Líbilo se mi, že se vždy snažil pochopit to co mě trápí a dát mi na to jeho pohled. Stále se snažím do svého života začlenit myšlenky, které jsem při sezeních získal. Doporučuji.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana Marčeka jsem navštívil pouze jednou, ale i z této konzultace mám velmi dobrý pocit, dostal jsem skvěle reflektovány své vlastní myšlenky a posunul jsem se někam v řešení toho co mě trochu trápí.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana psychologa Marčeka mohu jen a jen doporučit. Umožnil mi podívat se s nadhledem na můj problém a složitou situaci, kterou jsem řešila, což mne posílilo, pomohlo mi utřídit myšlenky. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Pokud budu někdy v budoucnu já nebo mojí blízcí potřebovat psychologickou konzultaci, rozhodně se opět obrátíme na pana Marčeka.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S psychologem jsem nikdy předtím zkušenost neměla a tak jsem se trošku obávala, ale pan Marček ze mě hned při prvním sezení obavy shodil. Necítila jsem se ani jako u psychologa, jako spíš u kamaráda, který mi rozumí a dokáže mi nejen poradit, ale i mě navést na správnou cestu. Sezení jsou velmi příjemná a po každém z nich jsem odcházela s uspořádanými myšlenkami a klidnou duší :).

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Absolvovala jsem zatím 3 návštěvy a jsem s panem Marčekem opravdu spokojená. Je velice empatický a má upřímnou snahu pomoci mi s mými problémy, ať se týkají čehokoliv. Rozhodně mohu doporučit.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ve stručnosti: profesionální, empatický, rozumný. Pomohlo mi již pár sezení a odnáším si zkušenosti jak přemýšlet nad problémy a být schopný si pomoci sám. Doporučuji.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem moc spokojená a budu pokračovat s navštevami. Po každé navšteve hodne premyslim o tom, o čem jsme se bavili na setkani.
    I am really satisfied and I will continue the therapy. After each session I have a lot to think about. I also appreciate that Mr. Marček speaks good English.

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyučuji na FSS MU, ESF MU, Newton College, a externě se věnuji vědeckovýzkumné činnosti na Psychologickém ústavu Akademie věd ČR.

Nabízím kvalitní a dostupnou psychoterapii pro dospělé (Psychsluzby.cz).
    Dětské psychologii a dospívajícím se pak věnujeme s kolegy jako tým (víc na webu Theraplay.cz ).

Je mi vlastní přívětivý, respektující přístup, rád s klienty objevuji jejich vlastní cestu k překonání těžkých životních období, seberealizaci, nebo k většímu naplnění ve vztahu. Věřím v uzdravující sílu terapeutického vztahu, stejně tak jako v individuální zdroje každého člověka.

• psychoterapie
  • klinická psychologie
  • dětská psychologie

Znalost jazyků

• angličtina

Nemoci

• Nadměrné obavy, úzkosti, stres. Ztráta motivace, zájmu nebo smyslu.
  • Vztahová témata (kompatibilita / spokojenost partnerů, krize)
  • Depresivní, manické nebo obsesivní stavy
  • Problémy s pamětí, pozorností
  • Krize identity (v profesním, osobním nebo sexuálním životě)
  • Rozvoj osobnosti, sebepoznání, nadání
  • Komplexní dětská diagnostika