Vladimír Marček

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

35 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 662 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyučuji na FSS MU, ESF MU, Newton… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Psychologické služby

  Sukova 49/4
  602 00 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Bankovní převod
  V této ordinaci přijímám:
  dospělí

  Služby

  Individuální sezení 600 Kč
  Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) 600 Kč
  Když vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši 300 Kč
  Párová terapie (60 minut) 800 Kč
  Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu 600 Kč
  Pro studenty, klienty na rodičovské dovolené nebo nezaměstnané poskytuji slevu 20%

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
35 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologické službySlužby: Individuální 50-minutové sezení

  Pán psychológ mi veľmi pomohol s ťažkou životnou situáciou, po sedení som mal v hlave toľko, že som to musel ďalšie 2 hodiny spracovávať a hneď na to som sa objednal na ďalší týždeň. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý majú pocit, že potrebujú odbornú pomoc.

 • P
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologické službySlužby: Individuální 50-minutové sezení

  Po prvním sezení nelze než souhlasit s názory ostatních hodnotících. Citlivý, nehodnotící, spíše naslouchající přístup, avšak dokáže skvěle nasměrovat a vyhmátnout to podstatné. Hned po prvním sezení cítím znatelné zlepšení vlastního stavu doprovázené spoustou podnětů k sebereflexi. Přidávám se k poznatkům o mírně arogantním a netrpělivém přístupu, avšak tyto negativa beru jako "part of the package" a rozhodně hodlám dál pokračovat v dlouhodobé pravidelné terapii.

 • Umístění: Psychologické službySlužby: Individuální 50-minutové sezení

  Vladimír Marček je velmi inteligentní a má profesionální přístup k lidem kteří se dostali do jeho péče. Předpokládam že, ne každému tento psychoterapeut bude vyhovovat avšak věřím že pokud se rozhodnete do svého psychického zdraví investovat čas je toto ta správná volba. Celých padesát minut se mi plně věnoval a trpělivě poslouchal vše co jsem se mu snažila vysvětlit. Přestože nebylo jednoduché se mnou komunikovat. Předpokládám, že se k němu do ordinace budu vracet dokud se nebudu cítít vyrovnaně.

 • N
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologické služby

  He is a great psychologist and I think everyone should visit him if needed because sometimes you need someone to listen to you without judging you and it helps tremendously. Thank you so much Vladimir :)

 • Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologické službySlužby: Běžný termín

  dobrý den. Chtěla bych se přidat ke kladnému hodnocení pana doktora.
  Byla jsem u něho už dva krát a vždycky mě dal užitečné rady,jak se chovat v určité situaci.Vždycky jsem řekla upřímě o svých psychických problémech a problémech s dcerou.Jsem s jeho přístupem k pacientovi velmi spokojena. Určitě doporučuji.

 • P
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Psychologické službySlužby: Běžný termín

  Moje prozatím jediná návštěva u doktora Marčka (která byla zároveň mojí úplně první návštěvou psychologa) ve mně zanechala hluboké dojmy. Dosud nemám ponětí, jak se to stalo, ale prakticky celé sezení jsem probrečela. Ač to tak může znít, není to negativní kritika, ale spíš důkaz toho, že pan doktor je člověk na svém místě (já totiž před lidmi zásadně nebrečím). Pan doktor Marček působí velice inteligentně a sympaticky, pacientovi vše pěkně vysvětlí a je z něho cítit porozumění a empatie. K dalšímu objednání jsem se odhodlávala více než měsíc, ale nakonec jsem se rozhodla, že jdu do toho - i když první sezení nebylo zrovna příjemné a veselé, pan doktor při něm ve mně vzbudil důvěru v to, že z dlouhodobého hlediska mi terapie pomůže.

 • A

  Tento psycholog mi nesedl. Pan Marček mi nepřišel moc empatický, byla jsem u něj několikrát a nikdy se nesnažil jít moc do hloubky, což mi až u jiného psychologa. Příčinu mých problémů navíc viděl v něčem úplně jiném, než ve skutečnosti byly.

 • Š
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Skvelý, profesionálny a ľudský prístup. Som rád, že som bol práve u pána doktora Marčeka. Veľmi mi pomohol už pri prvej návšteve. Ďakujem.

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  Pan Marček rozhodně nebyl první psycholog, kterého jsem navštívila, a moje předchozí zkušenost nebyla zrovna pozitivní, psychoterapie mi vždy připadaly jako ztráta času, a proto jsem se i na návštěvu u pana Marčeka dívala zprvu poněkud skepticky.
  Již během první terapie stačil pan Marček veškeré mé negativní předsudky o psychoterapiích vyvrátit, pokaždé odcházím s pocitem, že sezení mělo smysl a rozhodně to nebyl "vyhozený" čas. Pan Marček dokáže naslouchat, pomoci uspořádat myšlenky a způsob, kterým vede rozhovor mi vždy dá podnět, jak se na problém dívat z jiného úhlu.

 • P
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  I když jsem pana Marčeka navšívila pouze jednou, byla jsem s návštěvou moc spokojená. Pomohl mi se podívat na věc z jiné stránky a pochopit sama sebe. Moc děkuji!

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyučuji na FSS MU, ESF MU, Newton College, a externě se věnuji vědeckovýzkumné činnosti na Psychologickém ústavu Akademie věd ČR.

  Nabízím kvalitní a dostupnou psychoterapii pro dospělé (Psychsluzby.cz).
  Dětské psychologii a dospívajícím se pak věnujeme s kolegy jako tým (víc na webu Theraplay.cz ).

  Je mi vlastní přívětivý, respektující přístup, rád s klienty objevuji jejich vlastní cestu k překonání těžkých životních období, seberealizaci, nebo k většímu naplnění ve vztahu. Věřím v uzdravující sílu terapeutického vztahu, stejně tak jako v individuální zdroje každého člověka.

Specializace

 • psychoterapie
 • klinická psychologie
 • dětská psychologie

Znalost jazyků

 • angličtina

Nemoci

 • Nadměrné obavy, úzkosti, stres. Ztráta motivace, zájmu nebo smyslu.
 • Vztahová témata (kompatibilita / spokojenost partnerů, krize)
 • Depresivní, manické nebo obsesivní stavy
 • Problémy s pamětí, pozorností
 • Krize identity (v profesním, osobním nebo sexuálním životě)
 • Rozvoj osobnosti, sebepoznání, nadání
 • Komplexní dětská diagnostika
Více

Fotografie