Vitreoretinální chirurgie • Od 14 000 Kč

Poliklinika Rokycanova

Duchcovská 53, Teplice

Od 14 000 Kč

Oftex s.r.o.

Primář a majitel Oční kliniky OFTEX a sítě Očních center a optik OFTEX. Specializuji se na vitreoretinální chirurgii, diagnostiku a léčbu onemocnění s...

Léčené nemoci

• oftalmologie

Umístění: Poliklinika Rokycanova Jiný

Panu doktorovi Kordovi a jeho kolegům z Oftexu nikdy nebudu dost vděčná. Pan doktor přijal mého syna k léčbě oka po úrazu kdy v Praze po měsíci "léčby" sdělili, že pro 20leteho syna nemají léčbu. Pan doktor syna vyléčil na oko vidí a dokonce se mu zlepšilo i jeho druhé tupozrake oko. Pane doktore, děkuji Vam z celého srdce za komplexní léčbu... A to nás obou. Optimismus a naděje kterou jsme od Vas dostávali nastartoval proces léčby a vše po roce se zlepšilo a syn vidí a může žít plnohodnotný život. Děkuji za sebe jako mámu a děkuji za svého syna. S vdecností, láskou Jindra Kňapova

Chtěla bych, tímto způsobem, poděkovat primáři oční kliniky Oftex za záchranu levého oka mého tatínka. Teď na levé oko již vidí. Zároveň bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a doktorům, kteří se o něho s úsměvem a ochotou starali. Děkujeme. Gloserová a Černý.

Dobrý den. K Dr. Kordovi chodím s celou rodinou řadu let. Nemohu souhlasit s negat. názory, které zde nacházím. Ke mě i celé mé rodině se Dr. Korda vždy choval mile, ohleduplně, empaticky a vše mi podrobně vysvětlil, pokud jsem měla podstoupit vyšetření, které nehradí zdrav. pojišťovna byla jsem vždy předem upozorněna. Prostředí kliniky i očních center je moderní a hezké, personál se chová vstřícně a profesionálně. Všem mohu vřele doporučit, protože takto si představuji péči o pacienta.

Profesionální přístup pana doktore i celého týmu hodnotím velice kladně. Přesně takto si představuji budoucnost zdravotnictví v ČR - přesně takovou, jako je to v zahraničních státech. Pana doktora Kordu i celý jeho tým na oční klinice budu všem vřele doporučovat.

Děkuji za Váš přístup, jen tak dál.

Dobrý den, MUDr. Vladimír Korda je velmi zkušený lékař s dlouholetou praxí, který je vstřícný a snaží se problémy pacientů vyřešit co nejlépe a nejrychleji. Je to lékař, který má svoji kliniku v Pardubicích vybudovanou v centru, kde jsou i další specialisté, takže když máte ještě další zdravotní problém, můžete při jedné návštěvě v budově absolvovat všechna vyšetření najednou. Oproti ostatním lékařům, s kterými jsem se setkala, má lidský přístup a člověk si tam nepřipadá, že obtěžuje, což nelze přehlédnout. U pana doktora jsme registrováni celá rodina a jsme velice spokojeni. Rovněž nelze přehlédnout příjemné vystupování a jednání s pacienty jeho ostatního personálu, jak sester tak recepčních. Mohu jen doporučit.

Nemohu souhlasit s předchozím hodnocením. Objednala jsem se na vyšetření ve velmi krátkém čase. Klinika je moderní a vybavená - prostě nádhera. Doktor Korda je profesionál s lidským přístupem, vše mi podrobně vysvětlil. Sestřičky jsou milé, ochotné a vstřícné, opravdu si nemohu ztěžovat. S léčbou jsem velmi spokojená a děkuji celému týmu pana doktora.

Byla jsem na vyšetřní na oční klinice v Pardubicích v červenci 2013. Velice mile mě překvapilo celé prostřední kliniky i vstřícnost sester. Než jsem se stačila posadit v čekárně, už jsem šla na vyšetření zraku. Poté jsem chvíli čekala na vyšetření u Mudr. Kordy, který mi vše podrobně vysvětlil a sdělil mi následnou léčbu. Odcházela jsem z ordinace s pocitem, že konečně jsem v dobrých rukách a nemusím vysedávat celý den v čekárně a čekat a čekat. Znám to dobře z Faktultní nemocnice. Chtěla bych touto cestou poděkovat milému personálu za profesionální péči. J.B.

Oční kiliniku v Pardubicích hodnotím velice kladně. Práci sestřiček a recepčních sice nezávidím, když vidím, kolik toho musí stihnout a vyřídit během jedné minuty, ale pracují trpělivě, systematicky a jsou laskavé a vstřícné, což se vidí v českém zdravotnictví pouze zřídka.. bohužel. Přístup doktorů bych hodnotila známkou jedna-také vše bez problémů a mohu říci, že i velká spokojenost. Všechno mi bylo velmi zjednošeně vysvětleno, tak abych to pochopila, což jsem na jiných klinikách nezažila. I čekací doba byla v pořádku.. nemám, co bych vytkla.

Byla jsem na oční klinice v Pardubicích ošetřena v červnu 2013. Pan doktor Korda mi nejprve udělal vstupní vyšetření a následně mě objednal na vyšetření OCT - níže je již několikrát zmiňováno, za 500 Kč. Slečny v recepci mi potom daly termín na další kontrolu, kde mi pan doktor sdělil další podrobnosti k mému problému. Ještě se mi nestalo, abych se někde ve zdravotnickém zařízení setkala s tak příjemným personálem, který je na klinice zaměstnán a takovou péčí, která mi byla poskytnuta - tímto bych Vás všechny chtěla pochválit. Pan doktor je velice milý,chápavý a hodný. Sestřičky hezké a usměvavé. Co víc k tomu dodat....
Negativní komentáře na této stránce jsou pro mě velkým překvapením, s ničím takovým jsem se nesetkala - je vidět, že lidé raději hází špínu, než chválu....
Děkuji Vám - Markéta Drobná , Náchod

Byla jsem na vyšetření u pana doktora Kordy na Oční klinice v Pardubicích. Velmi dobrý doktor,hlavně s vřelým přístupem k pacientce,v mém případě. Sestřička mě objednala na vyšetření poměrně rychle. Celý tým pana doktora je naprosto profesionální. Oční kliniku mohu vřele doporučit těm, kteří chtějí kvalitní péči a velmi příjemný a ochotný personal.