Rokycanova 2798, Pardubice V , Pardubice
Poliklinika Rokycanova

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 4 Více

Vitreoretinální chirurgie • od 14 000 kč

Duchcovská 53, Teplice
Oftex s.r.o.

Vitreoretinální chirurgie • od 14 000 kč

Primář a majitel Oční kliniky OFTEX a sítě Očních center a optik OFTEX. Specializuji se na vitreoretinální chirurgii, diagnostiku a léčbu onemocnění s...

• makulární degenerace

Poliklinika Rokycanova

Duchcovská 53, Teplice

od 14 000 kč

Oftex s.r.o.

Dobrý den. K Dr. Kordovi chodím s celou rodinou řadu let. Nemohu souhlasit s negat. názory, které zde nacházím. Ke mě i celé mé rodině se Dr. Korda vždy choval mile, ohleduplně, empaticky a vše mi podrobně vysvětlil, pokud jsem měla podstoupit vyšetření, které nehradí zdrav. pojišťovna byla jsem vždy předem upozorněna. Prostředí kliniky i očních center je moderní a hezké, personál se chová vstřícně a profesionálně. Všem mohu vřele doporučit, protože takto si představuji péči o pacienta.

Profesionální přístup pana doktore i celého týmu hodnotím velice kladně. Přesně takto si představuji budoucnost zdravotnictví v ČR - přesně takovou, jako je to v zahraničních státech. Pana doktora Kordu i celý jeho tým na oční klinice budu všem vřele doporučovat.

Děkuji za Váš přístup, jen tak dál.

Dobrý den, MUDr. Vladimír Korda je velmi zkušený lékař s dlouholetou praxí, který je vstřícný a snaží se problémy pacientů vyřešit co nejlépe a nejrychleji. Je to lékař, který má svoji kliniku v Pardubicích vybudovanou v centru, kde jsou i další specialisté, takže když máte ještě další zdravotní problém, můžete při jedné návštěvě v budově absolvovat všechna vyšetření najednou. Oproti ostatním lékařům, s kterými jsem se setkala, má lidský přístup a člověk si tam nepřipadá, že obtěžuje, což nelze přehlédnout. U pana doktora jsme registrováni celá rodina a jsme velice spokojeni. Rovněž nelze přehlédnout příjemné vystupování a jednání s pacienty jeho ostatního personálu, jak sester tak recepčních. Mohu jen doporučit.

Nemohu souhlasit s předchozím hodnocením. Objednala jsem se na vyšetření ve velmi krátkém čase. Klinika je moderní a vybavená - prostě nádhera. Doktor Korda je profesionál s lidským přístupem, vše mi podrobně vysvětlil. Sestřičky jsou milé, ochotné a vstřícné, opravdu si nemohu ztěžovat. S léčbou jsem velmi spokojená a děkuji celému týmu pana doktora.

Byla jsem na vyšetřní na oční klinice v Pardubicích v červenci 2013. Velice mile mě překvapilo celé prostřední kliniky i vstřícnost sester. Než jsem se stačila posadit v čekárně, už jsem šla na vyšetření zraku. Poté jsem chvíli čekala na vyšetření u Mudr. Kordy, který mi vše podrobně vysvětlil a sdělil mi následnou léčbu. Odcházela jsem z ordinace s pocitem, že konečně jsem v dobrých rukách a nemusím vysedávat celý den v čekárně a čekat a čekat. Znám to dobře z Faktultní nemocnice. Chtěla bych touto cestou poděkovat milému personálu za profesionální péči. J.B.

Oční kiliniku v Pardubicích hodnotím velice kladně. Práci sestřiček a recepčních sice nezávidím, když vidím, kolik toho musí stihnout a vyřídit během jedné minuty, ale pracují trpělivě, systematicky a jsou laskavé a vstřícné, což se vidí v českém zdravotnictví pouze zřídka.. bohužel. Přístup doktorů bych hodnotila známkou jedna-také vše bez problémů a mohu říci, že i velká spokojenost. Všechno mi bylo velmi zjednošeně vysvětleno, tak abych to pochopila, což jsem na jiných klinikách nezažila. I čekací doba byla v pořádku.. nemám, co bych vytkla.

Byla jsem na oční klinice v Pardubicích ošetřena v červnu 2013. Pan doktor Korda mi nejprve udělal vstupní vyšetření a následně mě objednal na vyšetření OCT - níže je již několikrát zmiňováno, za 500 Kč. Slečny v recepci mi potom daly termín na další kontrolu, kde mi pan doktor sdělil další podrobnosti k mému problému. Ještě se mi nestalo, abych se někde ve zdravotnickém zařízení setkala s tak příjemným personálem, který je na klinice zaměstnán a takovou péčí, která mi byla poskytnuta - tímto bych Vás všechny chtěla pochválit. Pan doktor je velice milý,chápavý a hodný. Sestřičky hezké a usměvavé. Co víc k tomu dodat....
Negativní komentáře na této stránce jsou pro mě velkým překvapením, s ničím takovým jsem se nesetkala - je vidět, že lidé raději hází špínu, než chválu....
Děkuji Vám - Markéta Drobná , Náchod

Byla jsem na vyšetření u pana doktora Kordy na Oční klinice v Pardubicích. Velmi dobrý doktor,hlavně s vřelým přístupem k pacientce,v mém případě. Sestřička mě objednala na vyšetření poměrně rychle. Celý tým pana doktora je naprosto profesionální. Oční kliniku mohu vřele doporučit těm, kteří chtějí kvalitní péči a velmi příjemný a ochotný personal.

Chci poděkovat celému týmu p. Kordy. Vše na jedničku a krásné prostředí. Pro všechny ostatní co mají problém s placením poplatků za vyšetření chci vzkázat. Až si budete kupovat krabičku cigaret nebo vysedávat v KFC, tak určitě děláte to nejlepší pro své zdravý!!! K lékaři běžte do FN a nepřekážejte v čekárně u soukromého lékaře!!! Každý přístroj stojí v miliónech korun, tak máte problém dát pár stokorun za vyšetření? Děkuji za pochopení

Já si nemohu stěžovat. Trpěl jsem delší dobu oční vadou, proto jsem se rozhodl vyhledat na základě recenzí pana MUDr. Kordu. Sestřička mne ihned objednala, prostředí v Pardubicích je velmi příjemné a moderní, přístup personálu vstřícný co se týče jak recepce, tak sestry i pana doktora, který nalezl řešení mého problému, perfektně mne připravil na provedení zákroku, o všem mne informoval a výsledek operace nad očekávání. Pomohl mi kvalitně vyřešit můj dlouhodobý problém s očima, za což jsem velmi vděčný.

• makulární degenerace
  • onemocnění sítnice