Vladimír Kasl, pediatr Králův Dvůr

MUDr. Vladimír Kasl

Pediatr

Nad stadionem 364, Králův Dvůr
Ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Super doktor,a hlavně že po každé jak tam dorazim je s usmevem a máš pocit ze bude vse v pořádku.Děkujeme moc krat a byli jsme rady když vůbec ne musely chodit k doktorovi :-) :-) :-) :-) :-

Chodím k panu doktorovi s detmi od malicka, ted jsou teenageri. Je to moudry, velmi rozvazny clovek. odbornik na svem miste. Velmi si ho vazim a jsem nesmirne spokojena. Timto komentarem mu vlastne i dekuji za dlouholeou peci o me deti.

Pan doktor prostě rozmazlené dětičky rozmazlených maminek dál rozmazlovat nemíní.Možná se vám,milé maminky,zdá,že pan doktor jen tak ležérně vyšetřuje od stolu,ale pro samou lítost nad bebíčkem vašeho mimi jste si nevšimly jeho bystrých očí,kterými okamžitě posoudí nejen stav,ale i psýcho dítěte i vás.Moje obézní dcera s nechutí ke školní docházce u něj narazila.Ani si neuvědomila,že pan doktor poznal,že až na kila a lenost jí je prd a už byla z ordinace pryč s receptem na bakterie,upravující střevní mikrofloru.Já jen tiše a spokojeně přihlížel.Víckrát už jí břicho nebolelo.Naopak naši kluci-malí sportovci-vědí,že když už jim je opravdu jednou za čas ouvej,pan doktor najde správnou medicínu,která pomůže.Chodí k němu rádi.On pan doktor vlastně velmi nerad vidí obézní děti.Dobře zná následky a komplikace,které je v budoucnu čekají.Pro mne je to odborník na svém místě.Karel Košan,Králův Dvůr.

Kdepak! Přecitlivělé maminky,mají ten dojem,že se pan doktor zrovna tomu jejímu zázračnýmu dítku nevěnuje na 350% a hned je z něj špatnej doktor. Dítko uroní slzu,zakašle a pan doktor se z toho má posadit na zadek? Pan doktor má letitou praxi a pak je zcela pochopitelné,že ho jen tak nějaký kašlíček nepoloží do kolen.Vždyť si milé maminky vzpomeňte na své babičky. Jak vás léčily? Když průjem,tak dieta,když kašel,tak čaj s medem a tymián,když angina,tak zábal a u průdušek zrovna tak. A zabíralo to tenkrát,proč by to nemohlo zabírat teď? A jestli-že se vám zdá,že vás pan doktor odbyl,tak to tak určitě není.Jen z té rýmičky nedělá takovou vědu jako vy.Takovejch už viděl....
V jednom komentáři pan doktor dává antibiotika na vše,v druhém zase posílá domů s babkovskou radou. Není to tak,způso léčby je vždy individuální a pan doktor léčí tak,jak si situace žádá. Chodím k němu se synem a nikdy jsem s ním neměla žádný problém,vždy pomohl a antibiotika měl syn asi jen třikrát a to na angínu jak hrom. Takže za mě velká spokojenost!!!

K panu doktorovi chodime na doporuceni jiz déle, než ctyri roky. Plisen na noze oznacil za "oděrku", ucpaný oční kanálek léčil borovou vodou. V obou případech jsem tedy raději přímo vyhledala specialistu. Na horečku, spojenou se zažívacími potížemi, jsme dostali pouze tablety na průjem. Navíc takové velikosti, že je dítě nebylo schopno polknout (podle informace v příbalovém letáku se musí užívat v celku). U starsiho ditete pri nachlazeni okamzite nasadil preparat s kortikoidy, s podezrenim na astma, nekolikrat automaticky na bezne potize predepisoval antibiotika. Pokazde mam dojem, ze je sice mily a usmiva se, ale vubec nevnima, co mu rikam. Vetsinou sedi u stolu, vysetruje jen velmi zbezne. Mozna byl kdysi dobry, proto si udelal dobre jmeno a stale k nemu chodi hodne maminek s detmi, bohuzel vsak je tato doba uz pryč. Ja rozhodně hledám pro své děti jiného lékaře.

celé tyto stránky jsou neuvěřitelný paskvil, který nejen že není objektivní, ale může výrazně kazit jméno člověku, který se svému povolání věnuje s nejlepším vědomím a svědomím. Znám pana doktora přes dvacet let, jezdil s námi na tábory jako lékař, je to bývalý primář. Vždy léčil maximálně svědomitě. Jen nedělá z horečky u dítěte problém, protože ctí to, že tělo samo ví, co má dělat. Že příroda to má nastaveno správně. Dítě léčí pomocí léků v případě, že to má smysl. Problém je, že my laici v medicíně máme pocit, že je potřeba vše umlátit během dvou dnů co nejsilnějšími léky. Nám na táboře děti léčil celaskonem, protože to bolení bříška a teploty byly ze stýskání. Proto mne úplně dostává, že tady výše jedna paní plácá takový nesmysl, že léčí vše antibiotiky. Mám dvě děti, které marodí asi jako každé normální dítě. Antibiotika nám předepsal až když už nebylo možno řešit nijak jinak. I tento názor je subjektivní, ale tyto stránky jsou možná v dobré víře, ale velmi škodlivé pro lékaře. Protože kdejaký amatér si tu vyleje nejen své srdíčko, ale i amatérskou mysl. A najednou jedna amatérská maminka "lékařka" udělá z doktora, který bojuje proti aplikaci antibiotik na každou blbost, někoho, kdo je předepisuje i na kuří oka. To je ten paskvil nekontrolovatelných informací na této stránce. A my všichni velmi podléháme tzv. halo efektu, neboli když už jednou někdo něco řekne, tak i kdyby by to byla nebetyčná lež či blbost, máme v podvědomí, že na každém šprochu... Subjektivně na závěr? Tohoto lékaře znám jako člověka. Medicíně nerozumím. Nikdo se nezavděčí všem. Já bych své děti svěřil vždy v první řadě jemu. A vám ostatním přeji štěstí v hledání toho vašeho lékaře. Ať je to kromě odborníka i tak skvělý a moudrý člověk, jako je pan Kasl.

Š

Pan doktor Kasl zachránil mému bratrovi život, když byl malý. A přestože je to již 17 let, dodnes k němu máme velkou úctu, je neskutečně milý a vždy nás dobře vyléčil. Sestřičce patří také velké dík, moc hodná.

Pan doktor Kasl mi zachránil život.
Bylo mi tak 5 let a měla jsem akutní laringitidu-zánět hrtanu a už mi nedávali šanci. Byla jsem v nemocnici, dusila jsem se, zvracela, měla jsem kapačky a pan doktor mi dal silné hormonální léky, které mě zachránily.

Nedám na něj dopustit, chodil jsem k němu jako dítě a teď tam vodíme naše děti. Milý přístup jak od pana doktora tak i od sestřičky.

Sice není špatný v chování, ale aby když za ním příjdu s dítětem, které má horečky, bolí ho bříško a vůbec nespí, aby mi řekl aby drželo dietu a poslal mě domů, je vážně nehorázné!!!