Máchova 21, Praha 2, Praha
Vinohradské terapeutické Centrum (mapa)

Další dostupný termín:

Psychologické konzultace • od 700 kč

Partnerská psychoterapie • od 1 400 kč

Psychologické poradenství • od 700 kč +1 Více

Individuální psychoterapie • od 700 kč

Nejsem přímým zastáncem žádného vyhraněného terapeutického směru. Zaměřuji se na konkrétní problém, konkrétní osobu individuálně. Vystudoval jsem psyc...

• pracovní krize
  • nízké sebevědomí
  • obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Slovenština

Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum individuální psychoterapie

Psychické problémy mám odmala a u žádné/ho z dosud navštívených odbornic/íků jsem neměla větší úspěch než u pana Jarošíka. Od srpna do května mi pomohl k mnoha pozitivním změnám a se životem se teď potýkám o dost snadněji a aktivně se zajímám o svou budoucnost. Připadám si furt stejná, akorát lepší. Díky.

Mgr. Vladimír Jarošík

Jsem moc rád, že se Vám daří lépe a děkuji za pěknou zpětnou vazbu. Vážím si toho.

Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum

Vláďu jsem vždy vnímal jako pozitivní stabilní a silnou osobnost s jedinečným smyslem pro humor. Dokázal se neobvykle rychle zorientovat v problému a nabídnout vždy řešení, která byla neotřelá, ale vždy mimořádně trefná. Rozhodně je to ten typ psychologa, kterého v problémech rád vyhledám.

Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za milá, neotřelá a snad i trefná slova podpory. Těším se na další setkání.

O
Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum Životní krize a vyhoření

Pana Vladimíra jsem navštívil kvůli dlouhotrvající životní krizi a pracovnímu vyhoření. Rychle se zorientoval v mých problémech a navrhl účinná řešení. Po čtvrt roce terapie cítím zásadní zlepšení v kvalitě mého života. Vladimír je inteligentní a schopný odborník s velkým nadhledem. Určitě ho doporučuji.

Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za Váš názor. Jsem rád, že se máte lépe a těším se na další setkávání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum individuální psychoterapie

Pan Jarosik je skvely doktor a clovek, a dufam, ze sa k nemu opet coskoro dostanem. Ak uz nie ako pacientka s osobnymni problemami tak aspon na hodinu, kde mu chcem podakovat. Prisla som k nemu mierne povedane rozobrana na suciastky koli osobnym problemom s ktorymi som si nevedela dat rady. Jemne a zaroven pragmaticky a ludsky ma nasmerovaval svojimi otazkami I odpovedami na smer, ktorym sa snazim uberat. Dala som si vela vela dolezitych veci dokopy a momentalne podstupujem skupinovu intenzivnu terapiu, a tymto mu dakujem za jeho cas, ochotu, ludskost, pristup a zaroven nefalsovane uprimny a pragmaticky pristup k zivotu.

Mgr. Vladimír Jarošík

Jsem moc rád, že jsem mohl pomoci. Velmi rád Vás zase uvidím a děkuji za milá slova podpory. Ať se daří !!

Umístění: jiné místo

Vladimír je velmi zralou osobností, se schopností hluboké empatie a uchopení rozmanitého spektra úskalí lidské duše. Je jedním z psychologů, kteří jsou správným odborníkem na správném místě, a má obdivuhodný potenciál pomoci člověku v obtížné situaci, posílit jeho vlastní schopnosti a najít cestu. Mgr. Jana Muhič Vobořilová, Ph.D.

Moc děkuji za velmi milá slova podpory. Budu se snažit dále. Děkuji Jano

C
Umístění: jiné místo

Vláďa je terapeut, kterého ráda doporučuji. Má mou důvěru. Je empatický, bystrý, milý, inteligentní, se svěžím a lidským přístupem.
Míša

Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za tvůj názor Míšo, snažím se a budu se dále snažit tvá slova potvrzovat :-)

Umístění: jiné místo Díky za kvalitní spolupráci!

S psychologem Mgr. Vladimírem Jarošíkem jsem spolupracoval na rozvojových seminářích a kurzech pro vysokoškolské studenty. Ocenil jsem zejména jeho vysokou odbornost, vhled a řešení, která při práci se studenty přinášel. Konzultace a poradenství s panem psychologem doporučuji. Ing. Pavel Trojánek

Díky Pavle i Tobě ze velmi kvalitní spolupráci, ať se ti daří

Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum

O
Umístění: Vinohradské terapeutické Centrum Životní krize a vyhoření

Mgr. Vladimír Jarošík

Děkuji za Váš názor. Jsem rád, že se máte lépe a těším se na další setkávání.

Moc děkuji za velmi milá slova podpory. Budu se snažit dále. Děkuji Jano

C

Míša

Mgr. Vladimír Jarošík

Umístění: jiné místo Díky za kvalitní spolupráci!

Díky Pavle i Tobě ze velmi kvalitní spolupráci, ať se ti daří

• pracovní krize
  • nízké sebevědomí
  • obavy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • akreditovaný výcvik MŠMT - ovlivňování pozitivních životních hodnot a postojů

Certifikáty

Znalost jazyků