Nemá rád nepořádné pacienty, kteří nechodí na prevenci, ale dorazí až za 5 minut 12 s nějakým akutním případem. To je samozřejmě přirozené, obzvlášť v době, kdy je stomatologů málo a držet si pacienty, co se ukáží jednou za uherský rok, je zbytečné. Po profesní stránce bezproblémový, slabším jedincům bez řečí vyhoví s narkózou, také jednání v klidu, samozřejmě se nevybavuje s každým jak bába na trhu, ale udělá svou práci a vysvětlí, o co jde. Jsem s ním už roky velmi spokojená.

Smetanova 372, Nový Bor
Praktický zubní lékař (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Mám problémové zuby a za posledních 12 let jsem vystřídal 3 stomatology. Pouze u pana doktora Henčla nemusím čekat v objednaný čas nikdy více než 5 minut. Pouze u pana doktora Henčla vyřešíme vše na místě a nemusím pobíhat po rentgenech a čekat na výsledky. Jen v této ordinaci si (vyjma první návštěvy) nepřipadám jako idiot, který na zuby kašle a pak chce od stomatologa zázraky. Děkuji a zdravím také smajlíka Vilmu...

ano, sestřička Vilma, ale i pan doktor jsou perfektní.......zdravím je oba....

Souhlasím s tomasek na 100%.Pan doktor přijal do ošetřování i mého přítele a oba jsme moc spokojeni.Vždy je příjemný a usměvavý, o aroganci nebo vzteklosti nemůže být řeč.Možná na ty,kteří nechodí na prev. prohlídky a příjdou až s bolestí.To bych se mu ani nedivila pokud by zvýšil hlas.My jsme s ním spokojeni,stejně tak s jeho sestřičkou Vilmou.

Zručný, funguje u něj objednávání na čas velmi přesně, super, nevymýšlí si žádně doplatky. Má svůj RTG. Spokojenost.

O

zubař,který umí dát jen černou blombu a ještě nekvalitně!! Když se ho zeptáte na varianty ošetření,kdy by si pacient i připlatil za kvalitu,tak se ještě rozčiluje,co po něm vůbec chci.
Velmi nedoporučuju!!! Odešel jsem k mladšímu zubaři a jsem zcela spokojen... Přístup o kterém jsem ani nesnil.

Pan doktor je výborný. Nemá zastaralou techniku a ani metody. Nedivím se mu, že má nervy na lidi co zanedbávají ústní hygienu a jdou za ním s problémama, kterým se dalo včasným zásahem předejít. Sestřička je velmi příjemná.

Jen dobré zkušenosti.

Velmi arogantní pán. Práci odvádí celkem dobrou, ale to jeho chování je neomluvitelné! Takže k němu nevkročím už nikdy víc...

velmi dobrý zubař pro dospělé

Dobrý den,
tak já se musím přidat jen k nejlepšímu hodnocení,pan Doktor je moc milý chodím k němu už asi 15 let a pokud chodíte-li na pravidelné preventivní prohlídky myslím,že nemá rád lajdácké pacienty co přijdou až když je něco bolí,má i rentgen tak nemusím nikde pobíhat a vše mi udělá v ordinaci taky on mě odnaučil "bát se zubaře" a hlavně objednané pacienty bere vždy v přesně určenou dobu maximálně se to posune třeba o 5 minut ,když vidím jak u ostatních doktorů dlouho čekají tak nevím nevím.Takže já moc chválím jak pana Doktora tak sestřičku Vilmu která je úžasná hezké léto

S čím jsem se setkala u pana doktora bylo neskutečné. Nejprve mě zarazilo jeho hulvátské chování a pak i profesionální tedy neprofesionální přístup ke mně jako k pacientovi. Pana doktora tedy doporučuji masocdhistům, normálním lidem nikoliv!!!

Myslím, že tento pán a jeho praktiky jsou přímo ostudou lékařské profese.
Po několika letech v cizině a ročním životě v Brně jsem se zastavil, že si nechám opravit kazy a vypadlou plombu (kterou ostatně také dělal on) a vykázal mě s tím, že nemá zájem mít takové pacienty (výborný obchodní přístup), co chodí po letech, s tím, že mě sami odhlásili. Se sestřičkou sehráli výborné divadlo, že jsem se tam byl sám odhlásit, že se stěhuju :) - což šlo dost těžko, když jsem byl pryč. Mé protesty nezabraly.
Bolestivý zub ale "ošetřil" - tím, že ho ještě více vyvrtal a poslal pryč, že si to mám nechat ošetřit jinde - a to co nejdříve, jinak o zub přijdu. Na mé námitky, že to není jednoduché někoho rychle najít nereagovali. Prosil jsem tedy o doporučení jiného stomatologa a že nikoho neznají. Peníze si samozřejmě také vzal.
Doufám, že narazím jinde na jiné chování. Ostatně kousavé řeči a ironii slýchávám od tohoto doktora od dětství, kdy jsem měl z něj vcelku hrůzu, dnes mi je z něj spíše smutno. Člověka dokáže dokonale vystresovat.

velmi slabý, velmi sprostý, velmi arogantní, odešla jsem. Nedalo se to