Husovo náměstí 175, Beroun
Ordinace PL gynekologa

S panem Fuchsem jsem velmi spokojená,vždy mi pomohl a dobře poradil.Jeho přístup k pacientkám je velmi vstřícný a vyšetření od něj nebolestivé.Vřele doporučuji

Pan doktor je senzační, díky němu jsem nikdy z návštěvy gynekologie neměla hrůzu. Sestřička je taky moc milá a vstřícná.

Já i dcera k němu chodíme,jelikož vždy dokáže pomoci,poradit a povzbudit.On i sestra jsou velice příjemní.

Pana doktora Fuchse znám již přes 28 let a mohu jenom doporučit.Vždy jsem měla strach z vyšetření,ale díky jemu skvělému přístupu jsem v pohodě.To,že udělá vyšetření,jen co je potřeba,tak s tím nesouhlasím.Nedávno jsem měla pocit,že není něco v pořádku,tak jsem se k němu objednala,udělal mi ultrazvuk a ujistil,že je vše v pořádku.Takže dámy,doporučuji!!!

Já s panem doktorem žádnou špatnou zkušenost nemám. Se sestrou jsou vždy oba milí a jejich styl mi humoru pomáhá odbourat stud při vyšetření. Absolvovala jsem u něj i své těhotenství, a když to v prvním trimestru vypadalo všelijak, moc mě povzbuzovala uklidňoval. I při samotných vyšetřeních je citlivý a podle mě jemnější než můj předešlý gynekolog. Uznávám ale, že je problém s dodržováním termínů objednání, které se už během dopoledne protahujou i o hodinu... Hodnocení jiných, že se k panu doktorovi nelze dovolat nechápu, protože vždy, když jsem byla v ordinaci a zazvonil telefon (i několikrát během vyšetření), vždy ho hned zvedli.

Tohoto gynekologa mám hrozně ráda. Měl jsem špatnou zkušenost s předešlým doktorem, tak jsem přešla k Mudr. Fuchsovi a jsem naprosto spokojená. Vždycky mi dokázal poradit, vychází mi neuvěřitelně vstříc, když mám nějaký problém.

Chodím k tomuto lékaři již spoustu let a jsem velmi spokojená. Vřele doporučuji, každopádně chybovat je lidské.

Pan doktor je velmi dobrý profesionál, lidský, vtipný, vše, co potřebuji, rád vysvětlí, nikdy mne neodbyl. I sestřička je moc milá a šikovná. Díky za péči.

Je nejlepší škoda ted už jen ambulantní gynekologický lékař.Chtěla bych znát někoho komu
nevyhovoval.Má svůj humor,ale myslím že odhadne co si může dovolit.Děkuji za 20 let péče.!!